Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megleckéztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megleckéztetni egy bunkó, öntelt, nagyképű srácot?

Figyelt kérdés

Régebben éreztem nyengéd érzelmeket a fiú iránt. Förtelmes egy év áll mögöttem szerelmi téren, részben miatta. Persze, mindenki maga életének a kovácsa, tehát én vagyok érte inkább hibás. Szval van ez a fiú. Lesz egy buli, és én is+ő is ott lesz. Kicsit szertném megleckéztetni... csak, h visszakapja, amit nekem adott.

Az előző sznapjára olyan ajándékot kapott tőlem, ami a férfiasságának nagyságát elég picikének tűntette fel. Lehet kapni kb1cm átmérőjű kotont. Azt kapta tőlem szépen becsomagolva. A baráti társaság előtt adtam neki oda:P kicsit belepirult, de ez nekem nem elég. éreztetni akarom vele, h velem ne packázzon(kis csipkelődésekkel folyamatosan b*szogat). Ötletek??

18-19 évesek vagyunk


2010. jún. 23. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A legegyszerübb, ha nem foglalkozol vele.

Másrészt, itt az igazság, hogy a Nök bizony élvezik, ha bunkók velük és szarba sem veszik öket. Ez a gyerek porig aláz Téged, Te meg még foglalkozol vele.

Szerintem gondolkozz el!

2010. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Símaszk, bézzboolsz ütő és sikátor édes egyvelegét ajánlom:D!
2010. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Amíg baszogatod, ő is baszogatni fog...

A legokosabb az lenne, ha leszarnád, de a leírásból nem tűnsz valami okosnak, úgyhogy tessék: szedd fel a legjobb haverját és az öccsét/bátyját.

17/F

2010. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
harapd le a farkát
2010. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen foglalkozom vele. visszaakarom adni neki, mindazt amit kaptam tőle. Tiszta szívemből utálom őt. De most már lassan közömbös lesz számomra. De nem úszhatja meg ennyivel
2010. jún. 23. 14:23
 6/17 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe.Ugyanolyan bunkó leszel mint ő, ha bosszút állsz.

A szemet szemért elv csak azt eredményezi, hogy tele lesz a világ vak emberekkel.

Ha már elmúltál 18 éves több eszed is lehetne. Engem az szomorít el, hogy ilyen hülyeségekkel fogalkoztok mint a kis ovisok, de közben meg sajnos szavazhattok.

2010. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az bizonyítod, hogy fontos neked, és sokat jelent az életedben az, amit tőle kaptál. Még ha negatív értelemben is.

Ezzel pedig az egóját táplálod.

Na mind1, tök esélytelen, hogy ezt felfogd.

2010. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22

nem azt kérdeztem, h okos vagyok-e szed vagy nem.

És amíg én baszogatom ő is baszogat??

Mindig van vmi apró húzása. Én eddig egyedül csak a kotonos ajándékkal vágtam vissza.

Am légyszi áruld el, h miből gondolod, h okos vagyok-e vagy nem. nem tudom, h ezt miből szűrted le...

2010. jún. 23. 14:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja meg azt is írod, hogy inkább te vagy érte a hibás. Akkor meg kin is akarsz bosszút állni. Nem magadon kellene, ha te vagy a hibás?
2010. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

14:22, 14:25 vagyok.

Te tényleg nem érted =) Amíg a legkisebb jelét is mutatod annak, hogy érdekel az ő személye, vagy hogy mit csinál (még ha nemtetszést mutatsz is, akkor is érdekel!), addig ő baszogatni is fog! A legokosabb, ha nem foglalkozol vele, hellóhelló azt ennyi, szarod le nagy ívből. De nem csak úgy csinálsz mintha leszarnád, közben meg húzod az agyát, hanem tényleg leszarod, hozzá se nagyon szólsz!

Érted már, te okos? xD

17/F

2010. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!