Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akinek a 80-100 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek a 80-100 kg körüli nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi tetszik és miért?
2018. okt. 2. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Van, nagy cici, nagy fenék, puhák, cukik, szexik.
2018. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

elméletben sokaknak bejönnek, a gyakorlat azonban nem ezt mutatja.


pedig magyarország a világ 4. legelhízottabb országa, lenne kínálat.

2018. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80/190 irto jo arany meghalnek ilyen noert ha eszrevennenek :D de ez nem az a film hanem a valo elet :D
2018. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok és azt tapasztaltam, hogy van akinek tetszem így. Nem fétisből, hanem "rendesen". A párom előző barátnője például vékony volt, nem is én vagyok a zsánere, mégis szeret olyannak, amilyen vagyok, a belsőmért, a külsőmért, támogat a céljaimban (szeretnék fogyni, ő pedig mindig azt mondja akkor fogyjak, ha magam miatt teszem) és több éve együtt vagyunk :)
2018. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek. Már ha emellett persze nőiesek és van jó stílusuk. A nőiességüket vesztett, igénytelenül öltözködő, hajat teljesen rövidre nyíró nők nem jönnek így sem be, ahogy vékonyan sem. De ha jó stílusuk van, tudnak öltözködni és még nőies frizurájuk is van, akkor simán.


Imádom a telt idomokat, ha van mit fogni és szexuálisan is beindít. Ennek ellenére nem fétish és nem csak ez tud tetszeni.


27/F

2018. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A magas telt nők tetszenek, 180 cm felett 80 - 130 vagy több kg körül.

Nem tudom, hogy miért, de őket veszem észre, mint nő.

2018. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!