Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl lehet lépni teljesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet lépni teljesen az első szerelmen?

Figyelt kérdés

Sajnos a csaj engem nem szeretett, bár fél évig tartott a viszonyunk. Hónapok óta vége, de én mindmáig megkönnyezem, görcsbe rándul a gyomrom ha meglátom.

Azóta nem is akartam, nem is mertem ismerkedni, és nem tudom, hogy lesz-e tőle jobb. Bízom benne, hogy majd a következő lány eltünteti ezt a keserűséget.

21/F



2018. okt. 2. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:

De kis édes :)

Nekem nem múlt el soha, bár már eltelt 20 év azóta.

2018. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első kiszemelted, akiért nagyon oda voltál, azt nagyon nehezen lehet elfelejteni! Egyébként igaz, hogy ha szerzel masik csajt es szeretni fogod, akkor el tudod felejteni...
2018. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Velem is 21 évesen volt először, hogy olyanba voltam szerelmes, egy akkor 20 éves lányba, akivel lett is valami. A második randin lefeküdtünk és kb másfél hónapig tartott a dolog. Belsőre abszolút nekem való lány volt, külsőre nagyon bejöttünk egymásnak és a szex is jó volt. Ő szakította meg a dolgot, mert akkoriban sajnos elég tapasztalatlan voltam a nőkkel (nem szexuálisan) és olyan viselkedésem volt (bétás, kedvesebb), ami nem volt vonzó a nők számára.


Sok lánnyal voltam már azóta, de szerelmes nem voltam és ha nem is állandóan ő jár a fejemben, de napi szinten eszembe jut. Nem tudom elmúlik-e valaha. Azóta hogy dobott, kicsit bennem van hogy engem már nő úgy sem szerethet, ezért szkeptikus is vagyok a szerelemmel, párkapcsolatokkal kapcsolatban.


25/f

2018. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, ha abbahagyod az idealizálását. Illetve felfogod racionálisan, h bár te szereted, ő nem. Ez egy olyan dolog, amit se te nem tudsz irányítani, se ő. Nincs hibás. Egyszerűen ez van.


Ne a következő lánytól várd el, h eltüntesse a keserűségedet. Tüntesd el te magadban (lásd. a fenti sorokban írtak).

2018. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Racionálisan fogom fel szerintem, és egy percig sem hibáztattam őt, sőt nem is akadékoskodtam. Amint láttam, hogy már nem olyan velem mint régebben inkább én sürgettem az elválást. Elfogadtam, hogy ez van nincs is ezzel semmi probléma. De arról tényleg nem tehetek, hogy én továbbra is szeretem, és ahogy a 3-as válaszoló is írta, első kiszemelt, első csaj minden tekintetben így örökre nem fogok tőle elszakadni, nincs is hogy elfelejtsem.

Nem, én csak reménykedem benne, hogy ez tényleg csak ilyen fiatalkori első szerelmi eset, és néhány év múlva már nevetve, szép emlékként fogok rá visszagondolni egy olyan lány oldalán, aki nála ezerszer jobb, ezerszer jobban szeret stb. Vagyis, hogy felül tudja ezt múlni minden tekintetben.

Külsőre rengeteg lány tetszik, hogyne. Viszont: 1. A külső nem minden, a külsőbe nem tudok szerelmes lenni, max csak vonzódni hozzá.

2. Nem minden jó külsejű lány akar engem, tart vonzónak.

2018. okt. 2. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Túl lehet lépni!:)

Jön valaki, akivel sokkal jobban passzoltok egymáshoz, majd meglátod!

2018. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos Kérdező, negatív választ kell adjak. Én 18 éve vagyok így egy lánnyal - ő a nekem teremtett Igazi, rajta kívül senkivel nem tudnék elképzelni családalapítást és házasságot...és neki nem kellek.

Mindent megpróbáltam, hogy elfelejtsem, és semmi sem vált be. Azt kell mondjam, ha csakugyan ő volt számodra az Igazi, akkor ezt magaddal fogod vinni a sírba.

Az első válaszadónak kitűnő a válasza, zöld kezet adtam neki.

2018. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez velem is hasonlóan van. Nem vagyok egy különleges Casanova, viszont azért nem is panaszkodhatok az elérhető nőkre, mert vonzó férfinek tartom magam. Viszont egy mellett sem tudok igazán boldog, szerelmes lenni, mert van egy nő, akit már lassan 5 éve nem tudok elfelejteni úgy, hogy kb 4 éve nem is láttam őt.
2018. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbálom magamban tudatosítani, hogy a csaj egyébként egy óriási k**va, talán így nem is kell annyira bánnom, hogy nem lett komolyabb. Ettől már lehet tényleg csak jobbat kaphatok a későbbiekben.
2018. okt. 3. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze! :) Bár egy ideig sz@r lesz, de túl fogod élni.
2018. okt. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!