Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak mi lehet az oka ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi lehet az oka ha a nő nem nagyon ír magától, de ha én ráírok akkor hosszan válaszol, nem úgy mint aki nem akar beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha nagyon nem érdekelném, gondolom egy szavas válaszokat adna vagy nem is írna de nem, lehet vele beszélgetni. Viszont ha érdekelném akkor meg biztos írna ő is. Szóval ez így mi?
2018. okt. 2. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlen érdekled. Lehet, hogy épp csak nincs kinek elmesélnie a napját, dolgait, ugyanakkor nem akar tolakodó lenni, hogy ő írjon először. Ráírsz, aztán meg elindul a szófosása. Ettől még friendzoneban maradsz lazán.
2018. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sokan irnak. Kgy en csak valaszolok.

Sokszor elfoglalt vagyok a sok minkatol,igy egyszavas valaszt adok.


Attol meg erdekel vki,h nem keresem. Vmikor en is nyomulok,vmikor nem.

N/36

2018. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok ember önző. Magàtól nem èrdeklődok, de ha ràirsz önmagàról, a napjàról hàború ès bèke terjedelmet tud elzengeni. Örül neki, hogy van aki hallgatja. De az bàrki lehet, aki ìr.
2018. okt. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én személy szerint szeretem ha a férfi kezdeményez.Van akivel beszélgetek és többnyire ő ír rám.Érdekel nagyon is hogy mivan vele,de nem szeretnék nyomulósnak tűnni.Ezt el is mondtam neki.
2018. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
A nőknek büdös kezdeményezni, még olyan szinten is, hogy magától rád írjon.
2018. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Ha annyira érdekelnéd, mint férfi, akkor ő is keresne magától.

Attól még válaszolgat, sztorizgat, mint ismerős vagy csak udvariasságból.

De férfiként nem kelted fel az érdeklődését.

Ne erőltesd.

2018. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"de ha én ráírok akkor hosszan válaszol": ilyenkor magáról ír, vagy csak általános dolgokat?

Ha magáról, akkor egoista, ha általánosról, akkor palástol vele valamit.

2018. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál szégyenlős és visszahúzódó a leányzó azért nem ír rád? Ha érdeklődő és beszélget veled nez azt jelenti, hogy nagyon is érdeled csak ő ilyen gyáva nyuszi.
2018. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 miért lett lepontozva?? Izomgörcs?
2018. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért lett lepontozva mert ez nem ennyire egyszerű. Attól még, hogy nem keresi kedvelheti mint férfi. Nehéz dolog ez :/
2018. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!