Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit manipulálunk azt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit manipulálunk azt nem szeretjük és tiszteljük?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy mit érez egy manipulátor a párja iránt.

2018. okt. 3. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
10. Személyeskedés helyett, inkább észérvekkel gyere egy vitában.
2018. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11 Egy vitában nem megengedett értelmes embereknél az alpári, paraszt szöveg. Ha van kulturált szókincsed, akkor ügyelj arra, hogy a másik beszélgető ember felé megadd a minimális tiszteletet, és ne kocsmai szöveggel próbáld az érveidet előadni, főleg egy nő felé..

Ez a minimum. Ami elvárható egy férfitől.

2018. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A tartalmat nézzed, más a stílusunk, ez van.


De képzeld el, hogy még egy boltban is manipulálva vagy. 😂 Pl, bizonyos időközönként, àtrendeznek mindent, hogy egy bizonyos árú kersve, járd be az egész boltot, és közben vegyél még olyat is, amit egyebként nem vettél volna meg, vagy ráírjàk egy àrúra, hogy akció, miközben mindig is annyiba került. Csak egyenességgel semmire nem mész az életben.

2018. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy többségénél okosabb vagyok. Nem szoktam nekik elmagyarázni mert megsértődnének de egy kis manipuláció a részemről mind a kettőnk életét egyszerűbbé teszi. Ez pedig mindenkinek jó. Igen, a manipuláció lehet jó dolog is.
2018. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13 Az egy dolog ha valaki manipulálni akar mást, az meg egy másik dolog ha a másik nem hagyja magát.

Lásd a boltos példádat:D


Ugye, hogy tudsz normálisan írkálni, ha akarsz.:DD

2018. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Van olyan konstelláció, ahol megbukik az elméleted. Úgy ahogy az erkölcs, vagy az elvek, úgy a tisztelet és a szeretet is háttérbe szorulhat. Szóval aki azt mondja, hogy a manipuláció mindig önös, az vagy naiv, vagy ostoba. Mert hogy mások érdekében is lehet. Elég csak a gyereknevelésre, vagy egy olyan esetre gondolni, ahol egy nagyon csökönyös, gőgös és hasonló embert kell meggyőzni valamiről, amiről csak ő nem látja be, hogy jó. Mentális vagy egyéb szomatikus betegség, egzisztenciális válság, egyéb kritikus időszakok.

De nem is muszáj ilyen végletekig pattogni.

2018. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki manipulál tudatosan. A férfi, aki bántalmazó vagy hűtlen vagy anyucipicifia képes telebőgni egy százas zsepicsomagot valódi krokodilkönnyekkel és saját magáról meg lesz győződve, sőt, a párja és a környezete is meg lesz győződve a könnyei őszinteségéről, miközben csak manipulál. Én kaptam hatalmas rózsacsokrokat a munkahelyemre, e-mailben minden nap egy csokor virágot (kb. 40-et összesen), étterem meghívást, mozimeghívást és most nem jut minden eszembe (100-as zsepicsomag telesírása is volt), amikor jeleztem neki, hogy ez a turbékolás elviselhetetlen számomra, próbáljunk meg úgy együtt élni, mint két olyan ember, aki már 10 éve együtt van. Megígérte, hogy leáll. Másnap kaptam egy youtube videót zenei aláfestéssel az életünkről, amibe közel 100 fotót válgatott be rólam/rólunk és a hátam borsózott bele a gondolatba, hogy mennyi időt töltött ezzel és amikor megkérdezte, hogy tetszett, közöltem vele, hogy fejezze be a manipulálásomat.
2018. okt. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember manipulál. Csak általában nem tudatosan, nem szándékosan.
2018. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!