Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a horoszkópban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a horoszkópban?

Figyelt kérdés
Soha nem hittem ilyen dolgokban. Még csak nem is érdekelt sokáig a horoszkópom. De miután utána olvastam ledöbbentem. Minden egyes szó minta engem írna le. Szerintetek lehet adni a horoszkópra mondjuk egy pár kapcsolatban?
2018. okt. 4. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek ilyenekben..egy horoszkop nem lehet mindenkire igaz
2018. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kamu.
2018. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki azt hisz, amit akar. Ha akarod, a tobbi jegyben is azt talalsz, ami igaz rad. A pozitiv dolgokat mindenki elhiszi magarol, es ugy van megfogalmazva, mint az idojaras jelentes. Holnap szep idonk lesz, de nehol eso es szel varhato.
2018. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Meg nem :)
2018. okt. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Melyikre gondolsz? Amit napi szinten bekamuznak, vagy amit egyszer leírtak az adott jegyről, hogy arra milyen tulajdonságok jellemzőek?


Az utóbbiban lehet valami, mert, amit az oroszlán jegyről írnak, az rám is jellemző.

2018. okt. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

A napi jóslatokban nem hiszek, viszont az egy egy csillagjegyre vonatkozó személyiségelemzésben nagyon is.

Eddig ahány pasim volt, annyiféle horoszkóppal, de mindegyikre nagyon igaz volt a jellemzés. Nem mindenhol olyan alapos a leírás, a legjobb amit találtam a zsozirisz oldalon van, szinte hátborzongató, mennyire részletes és igaz.

2018. okt. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy magadra ismersz a csillagjegyed leírása alapján, néhány egyszerű lélektani jelenség és egy kis szimpla véletlen műve. Nem érdemes bedőlni neki, nem csak butaság, de káros is, mert azt hirdeti, hogy létezik kerülőút saját magad és mások megismeréséhez. Pedig nem létezik, a horoszkóp csak egyszerűsít, általánosít, skatulyáz, és mindenek előtt egyszerűen téved.
2018. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én valamennyire hiszek benned 😀
2018. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
... benne...
2018. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem! Hány ember él a földön, és hány csillagjegy van? Akkor ezek szerint minden 12 ik ember egyforma a másikkal, ugyanúgy alakul az élete? Ne nevettes....
2018. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!