Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lúzerség, ha egy férfi sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzerség, ha egy férfi sokáig keresi párját, mert nem akar akárkivel együtt lenni?

Figyelt kérdés

Mintha azt látnám, hogy egy nőnél elfogadott az, ha sokáig keresi a párját, de ha mondjuk férfi teszi ezt akkor furcsán néznek rá.

Ha egy nő iránt nem érzem azt a pluszt, akkor nem szeretnék tőle semmit. Mostanában csak olyan nők találnak, akik nem fognak meg, és ezért képtelen vagyok tovább keresni, mert nem szeretnék olyan lánnyal együtt lenni, akivel csak beértem.

Sokszor ezt a kettős mércét tapasztalom. Nem hiszek abba, hogy egy férfinek össze vissza kéne dugnia és ettől nem lesz férfiasabb senki.


2018. okt. 5. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lúzerség ez egyáltalán.. nekem ez inkább imponál, hogy nem is volt és nem is lesz akárkivel
2018. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!