Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet annak ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak ha valaki a kapcsolat elején így viselkedik?

Figyelt kérdés
Nem lehet rá panaszom, eddig nagyon kedves, kinyitja nekem az ajtót előre, feladja, leveszi a kabátom. 1 hete járunk egymással. Néha már úgy érzem hogy túlzás ahogyan bókol, úgy tesz mintha valami különleges ember lennék. Az összes képem amit valaha látott rólam az fent van a telefonján, és a számítógépén is. Előfordult hogy egy kicsit jobban szorított amikor megölelt. Már sok mindent előre megtervezett hogy majd mit fogunk csinálni együtt. Azt mondta jó hogy nincs haveri köröm, mert akkor nincs aki zavarjon. Egyszer bevágtam valahová a kezemet, és azt mondta ha nyoma marad, akkor a szüleim nehogy rosszat gondoljanak, ő nem ütne meg egy nőt.
2018. okt. 6. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A mese újabb folytatása..
2018. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen mese?
2018. okt. 6. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Kislány, rózsaszín ködről hallottál már? Vagy arról, hogy valaki túlzottan ragaszkodó, szerető, odafigyelő, törődő a másikkal?
2018. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
vótmá' mijau.
2018. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez már volt. Meg fog ütni és irányítani fog. Már megmondtuk.
2018. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
4-es, én is erről írtam neki, de játssza magát, hogy nem tudja miről van szó. :D
2018. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Megfeleltségi kényszeres
2018. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
NEM UNOD MÉG NAPONTA MEGKÉRDEZNI??????
2018. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes igen még nem tudni mit gondoljon az ember. Várj még azt mondom!
2018. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!