Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, nagyon szeretjük egymást, nagyon jól megvagyunk.

Azonban nem hagy nyugodni egy dolog, vagyis egyfolytában ezen agyalok, kattogok, hogy:

Előttem volt egy 2 éves kapcsolata, exéről nem mesél már.

A kapcsolatunk elején mondta, hogy volt olyan hogy a saját kocsijában szeretkeztek, mert nem tudták máshol megoldani, meg,hogy otthon is kipróbáltak egy két helyet az alkalomra.

Én családi házban lakok, külön emelet az enyém, szóval nálunk tökéletesen meglehet oldani az együttlétet.

De néha rám tör egy fura érzés, hogy nem kéne neki az extra? vagy valami? biztos elég jó vagyok neki?

volt rá példa, hogy elmentünk wellnesezni születésnapján - oké aznap dolgozott eléggé fáradt volt- de este ahogy lefeküdtünk, próbáltam közeledni felé, simogatni, puszilgatni és beközölte, hogy inkább aludjunk most. ez egy picit rosszul érintett, és elgondoztam hogy az előző barátjával is csinált ilyet? vagy csak velem nem volt kedve?

másnap bocsánatot kért tőlem hogy nem volt szex, nyilván mondtam neki hogy nem haragszok ezért mert nagyon szeretem, csak rosszul esett.

Fél éves évfordulónkra elvittem vacsorázni, ő is adott egy kis apróságot nekem, és mondta hogy csomó dolgot megadok neki amit az előző barátja nem, és hogy ő is nekem, mert nem adott soha senkinek "fél évre" ajándékot, de nekem igen.

Nem tudom hogy lehetne ezeket a rossz gondolatokat kitörölni a fejemből?



2018. okt. 6. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
És azóta van szex rendesen? Ha igen nem kell félned. Hát figyi a szexualitás egy olyan dolog amibe kell az újdonság, az hogy elcsábítsad. De nyilván még fél évnél nem laposodik el. Én is szeretek természetben dgni. De most már inkább agyban csinálom. Ettől függetlenül ugyan úgy elkapom a csajomat bárhol is legyünk.
2018. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kis extra mindig jól jön. Mi, amikor kertes házba költöztünk, gyakran hátramentünk a saját kis erdőnkbe, és ott adtunk az érzésnek.
2018. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!