Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem tudok mit mondani....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok mit mondani. Elvesztettem a hitem benne, és nem akarok nagyon sokadik esélyt ennek. Tényleg önző dolog?

Figyelt kérdés

Intéztük a váláshoz ügyvédnél a papírokat, én albérletet keresek, hogy végre elmenjek innen(hirtelen mehetnek anyámhoz, de nem akarok). Tegnap a férjem, miután már kinyilatkoztata, hogy egy semmi vagyok, még bedobta a mediációt, mert űrt hagyok majd magam után, és kezdjük újra. 10évet nyeltem, sok üres ígéretet kaptam, nulla azaz nulla az önbecsülésem, már csak vegetálok bele a világba. Valaha szerettem, talán még most is, de nem bírom tovább.

Az esti vita veszekedés beszélgetés közben is rosszul lettem, ezt is felhozta, hogy mert beteg vagyok, ezért is nehéz engem kidobnia, és bűntudat van ezért is(ő már nem fogja megtudni, hogy alig maradt időm, azt talán emberként szeretném leélni).

Már semmit sem akarok, legyen mindennek vége végre. Amíg a házban vagyok, teszem a dolgom, ahogy eddig is, fizetek mindent, de ennél többre már nincs erőm sem időm, hogy patyolgassam őt is, újra és újra, miközben én csak vagyok.


2018. okt. 6. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Mi az hogy nem akarsz anyadhoz menni? Akkor annyira meg se lehet rossz a ferjednel. Nagyon ostoba hozzallas ez, meg talan elvezed is hogy megalaznak.
2018. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok a terhére lenni. Így is aggódik eleget. Albérletet találni nem nehéz. Egy hete indult az egész procedúra. És most tartok jövő hétre 3lakás megtekintésnél.
2018. okt. 6. 18:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolatban nap mint nap százezrek csomagolnak a világban, hogy na most elég volt, megyek mindenáron, aztán persze maradnak, mert ott a család, a lakás, a viszonylagos függetlenség (szülőktől, nagyszülőktől egyéb rokonoktól), az anyagi és morális ellehetetlenülés réme.
2018. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyjából összepakoltam a cuccaim. Még pár használati tárgyam van elől, amint van hely, útra kész vagyok.
2018. okt. 6. 19:15
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a kérdés. Elhatároztad magad, tudod mit akarsz.

Ha jól értem boldogtalan voltál mellette és csak manipulni akar most is. Mi állít emg? Nézel albit, és mész. Ennyi.


Azt pedig sajnálom, hogy beteg vagy, mert ott bújkált a mondatotban az is, hogy az időd véges.. Sajnos ha olyasmi a betegséged, később jól fog jönni, ha lesz melletted, aki ápol.. Így talán mégis csak jobb lenne édesanyádhoz menni, nem?


De nem ismerem a történetedet, ha a betegséged és *segékek vezettek msot a válásig, de amúgy megvan a kölcsönös szeretet, akkor valóban jobb lenne megbeszélni a dolgokat. Ha pedig már kiüresedtél mellette eleve és ettől függetlenül már csak éltetek egymás mellett, de nem együtt, és már inkább mentek egymás idegeire, akkor nincs értelme csak a bűntudat, stb miatt maradni. De nehéz így bármit is írni, halgass a belső hangodra mit mond.

2018. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy alig maradt időd? Halálos beteg vagy?
2018. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, haldoklom.
2018. okt. 6. 19:29
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Semmi esélye a gyógyulásnak?
2018. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szinten tartható ideig óráig.

Még van talán pár olyan évem, amit emberhez méltó módon tudok élni(egyáltalán egyedül enni darabos ételt, és nem csak bébi papit amit nem kell rágni, evőeszközt használni, járni, beszélni) utána viszont szakápolásra szorulok majd.

2018. okt. 6. 19:40
 10/18 anonim ***** válasza:
A férjed helyében mindent megtennék hogy az a pár lábon álló éved szép legyen, az lenne a minimum 10 év után. És hogy van szíve téged bántani meg vitatkozni veled? Van annak az embernek lelkiismerete?
2018. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!