Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem tudok mit mondani....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok mit mondani. Elvesztettem a hitem benne, és nem akarok nagyon sokadik esélyt ennek. Tényleg önző dolog?

Figyelt kérdés

Intéztük a váláshoz ügyvédnél a papírokat, én albérletet keresek, hogy végre elmenjek innen(hirtelen mehetnek anyámhoz, de nem akarok). Tegnap a férjem, miután már kinyilatkoztata, hogy egy semmi vagyok, még bedobta a mediációt, mert űrt hagyok majd magam után, és kezdjük újra. 10évet nyeltem, sok üres ígéretet kaptam, nulla azaz nulla az önbecsülésem, már csak vegetálok bele a világba. Valaha szerettem, talán még most is, de nem bírom tovább.

Az esti vita veszekedés beszélgetés közben is rosszul lettem, ezt is felhozta, hogy mert beteg vagyok, ezért is nehéz engem kidobnia, és bűntudat van ezért is(ő már nem fogja megtudni, hogy alig maradt időm, azt talán emberként szeretném leélni).

Már semmit sem akarok, legyen mindennek vége végre. Amíg a házban vagyok, teszem a dolgom, ahogy eddig is, fizetek mindent, de ennél többre már nincs erőm sem időm, hogy patyolgassam őt is, újra és újra, miközben én csak vagyok.


2018. okt. 6. 18:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bűntudat van. Lett volna a betegség diagnoztizálás előtt 6évünk még tudatlanul, azóta eltelt 4év. Mi csak vagyunk. Semmi közös nincs bennünk, és túl sok a sérelem mind a két oldalon. Régen vége ennek a házasságnak. Az, hogy az utóbbi időben épp egy gyorsabb leépülésen megyek keresztül egyszerűbb volt kimondanom, hogy vége, és elmegyek.
2018. okt. 6. 20:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Minden jót kívánok Neked. Nem csodálkoznék, ha a válásod után rohamosan gyógyulnál, megmagyarázhatatlan módon..
2018. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár csak ennyi kéne, kb orvosi Nobelre jelöltetnélek, nem gyógyítható betegek csak váljanak el, és húzzanak el élni.😊
2018. okt. 6. 21:43
 14/18 anonim ***** válasza:
bameg egyes embereknek nincs lelkiismerete? milyen világot élünk már? a férjed helyében én elásnám magam szégyenkezve. de nem ő az egyedüli ilyen ember, a saját feleségem is őhozzá hasonló, tüdőrákos apámhoz nem volt hajlandó lejönni vidékre, mikor sokszor szóltam neki fater szeretné látni, ő nem programja van, azt elment kávézgatni.... milyen világ már ez ilyen emberekkel???? azt rám akarta fogni, hogy miattam nem jött le. bummm, robbanok.
2018. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor jól vettem ki a mondatodból, sajnálom. Egy csaldátagom ment át ezen az évekig tartó folyamaton, nemrég lett vége.. Felfoghatatlan az egész számomra. Ezt a pár évet éld úgy, ahogy szeretnéd, és próbálj ki minden olyan dolgot, apró dolgokrais értem, amit még nem tettél meg, amit szeretnél.
2018. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A környezetváltozás és a lelki egészség hozhat javulást, csak higyj benne hogy jobb lesz. Nem mész te még sehova, sok évet kell még itt lehúznod! Minden jót kívánok neked tiszta szívből!
2018. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én nem hibáztatom. És ezért bántani sem fogom. Ezért is mondtam azt, hogy nem kérek mediációt, mert nincs értelme.

Ha együtt maradnánk sem lenne jobb, senkinek. Mind fizikailag, mind mentálisan leépülök. És egy amúgy is szar házasságban ez csak nagyobb teher. Sose volt szerelem, és úgy nehéz. A megoldás keresése pedig csak időt venne el mindenki életéből feleslegesen.

Van családom, barátok akikre számíthatok, nem leszek egyedül, és ő sem. Sok érzés kavarog bennem, egy pici félelem is, harag, szeretet...

És most egy picit élni fogok, ugyan nem Everest expedícióra nevezek majd be, de amit tudok végig csinálok.

2018. okt. 7. 08:24
 18/18 anonim ***** válasza:
az az ember egy brom. engedd el ha tudod, s legyél tiszta levegőn szabadban sokat
2018. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!