Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a pasinak papirforma szerint taszítania kellene, mégis kívánom?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot nem rég. Lényegében semmiben nem gondolkodunk egyformán, alig hasonlítunk valamiben. Ő nagyon érzelmes, én kevésbé, sőt néha meglehetősen rideg tudok lenni, ezért az ő túl érzelgősségét nem is nagyon tudom megérteni, ő pedig várja tőlem a hatalmas érzelemáradatot. Őszintén nem értem, hogy ennek ellenére miért szeretne tőlem bármit is... Emellett külsőleg sem vonz igazán, a mosolyát és a szemét leszámítva. Az életvitele is hanyathomlok másmilyen mint az enyém, sőt kifejezetten olyan amit én próbálnék elkerülni és képtelen vagyok felfogni, hogy ő hogy érezheti így jól magát. Link alak, de nagyon okos, néha már-már idegesítően. Sőt inkább általában idegesítően...


Mindezek ellenére napjában kismilliószor elképzelem, hogy szexelünk, aztán ránézek és egyszerűen nem értem mi a francert :D ha megtennénk egészen biztosan semmi jó nem sülne ki belőle a fentiekben leirtak miatt...


Mi a fene van velem? Mit tehet az ember lánya ilyenkor?


25/L



2018. okt. 7. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy testileg vonzódsz valakihez, nem jelenti azt, hogy az életedet is leélnéd vele. Van benne valami, ami miatt vonzalmat érzel iránta. Nem kell okokat keresni, mert sokszor nincsenek, egyszerű kémia az egész.

De olyan is volt már nem egy a világon, hogy az ilyen "nem esetem" típusból lett a jövendőbeli férj/feleség.

2018. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Tudod hány ilyen nőt láttam már?....

Ha nem akarsz te lenni a soronkövetkező "kuvra" akkor kerülj bármilyen kapcsolatot vele. Csak egy jó tanács, de szerintem úgysem fogadod meg, ezért nem is tudom az ilyen nőket sajnálni mikor egy két kúrás után eldobják őket.

2018. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ismét első vagyok, azt még hozzáteszem, a családunkban volt egy házaspár. Amikor a nő először meglátta a férfit, azt mondta, hogy olyan ronda, hogy rá sem bír nézni. Később ezzel a férfival élte le az életét.
2018. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szexhianyod van. Ennyi.
2018. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hogy képzeled el azt, mikor "szexeltek" ?

Mit takar ez pontosabban?

2018. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem vagyok benne biztos, hogy én akarom ezt magamnak egy életen át, sőt szinte biztos vagyok benne, hogy nem.


Én kettőnk közül a srácot féltem jobban ettől az egésztől. Mint mondtam, ő az érzelgősebb kettőnk közül és szerintem én soha nem tudnék annyi érzelemmel fordulni felé mint ő felém, mert egyszerűen ilyen vagyok. Ha 100 fokon égnék neki az még mindig kevés lenne ettől ő szenvedne én meg megfulladnék.


Nem. Nem vagyok szexhiányos :D...

2018. okt. 7. 19:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt, hogy hogy képzelem el, nem értem miért releleváns a kérdés szempontjából?
2018. okt. 7. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Az ugye világos számodra, hogy azért képzeled el, mert minimum tudat alatt tisztában vagy azzal, hogy a mindent elsöprő érzelmei miatt a szexben sokkal odaadóbb és önzetlenebb lenne, mint egy ún. "átlag magyar férfi"?
2018. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ritkán szokott ebből jól működò kapcsolat születni, a kivételek csak erősitik a szabályt.


Az jó, hogy felismerted és lényegesnek tartod, hogy sérülhet, de ez rád is érvényes.


Neked kell tudni megítélned, hogy mennyire működhet.

2018. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!