Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levakarhatatlan a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Levakarhatatlan a párom exbarátnője. Mégis mit kéne tennünk?

Figyelt kérdés

A párom 3 évig járt egy lánnyal, akivel szakított. Azért szakítottak, mert 1 év után kiderült, hogy a csaj sok fiút lecumizott, egyszer meg is csalta, és r*bán ként viselkedett. Ezután kapott egy utolsó esélyt, de azt is idővel elbaltázta a hülye, éretlen, gáz viselkedésével. Így a párom szakított vele.


Pár hónappal később ismertük meg egymást, és azóta is együtt vagyunk, lassan 4 éve. A csaj közben mindenkinek azt pletykálta, hogy én egy qrva vagyok, mert szándékosan elcsabitottam a párját, meg akkor még együtt voltak, és miattam lett vége stb. Pedig nem így volt, előtte még látásból sem ismertük egymást.


Telt az idő, a csajszi külföldre utazott dolgozni, mert nem bírta kiheverni a szakítást. Én közben összeköltöztem a párommal.

Amikor hazajött, ráakaszkodott a párom testvérére akinek olyanokat mondott, hogy "párom még tartozik neki egy vallomással, hogy miért szakítottak" és addig úgy sem hagyja békén.. Hálistennek ezt sokáig sikerült is elkerülni.


Később találkoztak az utcán, a csaj oda is ment hozzá, hogy márpedig most beszélni fognak, de párom rövidre zárta, ott hagyta, mondván, 3 éve atbeszeltek, nincs mit megbeszelni, ez a múlt, már velem van, boldog, és nincs szüksége másra, hagyja békén. A csaj ezt baromira sértésnek vette...


Mivel azóta folyton zaklatja páromat, smsekkel bombázza, hívogatja.. Mivel semmi reakció, ezért a párom barátját, meg testvérét hívogatja... Megtortent a számcsere, de ezzel csak annyit értünk el, hogy páromat már nem tudja hívni, de a barátját mindig, hogy sürgősen adja meg neki páromnak a számát.

Fenyegetőzik, hogyha meglát engem, akkor szét fog szedni (egyszer már láttuk a Tescoban, oda se mert jönni :'D), meg olyanokkal, hogy a párom sürgősen számítson velem, mert én megcsalom, meg látott ezzel azzal.. És ha nem jön vele újra össze, akkor baj lesz.

A dolog annyira elfajult, hogy már a közelünkbe is költözött, állandóan a párom munkahelyénél álldogál, leselkedik..

A Facebookon "kapcsolatban" van, és mindenhova párom nevét írja szivecskekkel.

Ismerősöknek azt hazudta, hogy már rég együtt vannak, csak még arra vár, hogy kiköltözzek, utána ő egyből be is költözik hozzá.. Csak én nem akarok elmenni, mert egy dög vagyok stb. Meg azt hogy én eltartott vagyok, nem dolgozom, egész nap csak fetrengek, kávézgatok, és lusta vagyok, holott a rendőrségen dolgozom...


Most már másik albérletbe mentünk, eddig még nem tudja hova, de nagyon félek, hogy megtudja.. Kerdezősködik, és mióta rajott, hogy elmentünk, folyamatosan zaklatja a párom barátját, hogy azonnal mondja meg, meg a régi albérletbe leveleket kuldozget... A közösségi oldalakrol tiltottuk, de emailrol nem tudjuk, az sajnos kell párom munkájához, így oda napjában többször írogat, hogy mennyire szereti, vissza akarja kapni, veszettül kívánja. Máskor meg olyanokat ír, hogy megbanja meg, hogy elkoltoztunk, ha meglát az utcán szettép stb.


Párom már megmondta neki normálisan, hogy vége, hagyja békén, és járja a saját útját, de nem érti meg.. Már cseréltünk számot, elköltöztünk, tiltottuk.. Mégse hagy nyugton minket..

Mégis mit kéne tenni? Veletek történt már ilyen? Mit csináltatok?


25/l

Párom 28/f



2018. szept. 18. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

sok a duma, el se olvastam.


neked semmit sem kell tenned, ez a pasikád dolga (lenne).

2018. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2018-ban azt még mindig mondani kell, hogy nem csak a közösségi oldalakról lehet letiltani valakit?!
2018. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Es biztos h 25 es 28 evesek vagytok?
2018. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Eddig azt hittem, hogy ilyen exnőcit csak én fogtam ki, de ezek szerint te is:D Kitartás:) Engem már több mint 20 éve csesztet, szóval te még az elején vagy:D
2018. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Online felületekről letiltani (közösségi oldalak, telefon, stb), ez alap. Emailen is, nem értem mi köze a párod munkájához.

Ha meg élőben is zaklat, követ, stb, akkor megpróbálhatjátok felnyomni zaklatásért, de ahhoz kell bizonyíték, és akkor se biztos, hogy a gittegylet rendőrség tesz valamit. Próba szerencse.

2018. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad, a rendorsegen dolgozol. Ennel nagyobb protekciod nem is lehetne... Nem is ertem igy miert itt kerdezed ezt.
2018. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha van írásos nyoma is annak, hogy szét akar szedni téged, akkor fel kell jelenteni. Bár zaklatásért amúgy is fel lehetne.

Amúgy marha türelmes vagy. Én nem vagyok az erőszak híve, sőt, utálom, amikor valaki az erejével akar megoldani egy problémát, na de őt már rég elkaptam volna, azért ez egy vicc, hogy számot kell cserélni, meg költözni kell. De akkor amikor pároddal volt ez a csaj, akkor nem volt ilyen zakkant?

2018. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én férjem exe lenne már tuti fociztam volna a fejével. Miaz hogy nem lehet valakit lerázni? Egyszer kellene a pasidnak keményen leállitania!!
2018. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%

7 Nekünk a családommal 4x kellett számot cserélni és 2x költözni.


10 után már nem számoltam az emailváltást. Ezért az Uram már csak egyetlen egy emailfiókkal rendelkezik, és inkább hozzám irányítja a leveleit.

A nőci nálunk a haverjait úszította az uramra a munkahelye előtt, meg az otthonunk előtt. 2 kocsinkat szana szét karcolta, amikor nem tudtunk beállni az udvaraba kocsival egyéb okok miatt. Volt olyan hogy én tenyereltem rá egy olyan kocsi motorháztetőjére, ahol 4 suhanc ült, és próbálták fitogtatni azt ami nem volt nekik.


Soroljam?

2018. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

9+


A nagyobbik gyerekemre felbérelt 2 fiatal suhancot (gondolom pár ezerért vette meg őket) küldtek, és cigányozták, holott semmi köze a romákhoz:D Majd felhívta telefonon a gyermekemet-aki most 20 éves-és belevihogott a telefonba,hogy: zsidótemető? stb.



Itt a Gyikon is írta privát, hogy dögöljek meg a kölykeimmel és az egész családommal együtt, de amint elnéztem, volt hogy tévesztett, mert más is kapott ilyet, és szerintem törölték a regjét.:D

2018. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!