Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhatnak a fonokom SMS ei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhatnak a fonokom SMS ei?

Figyelt kérdés

Szóval a fonokomtol elofordult mar hogy szombat/pentek este de volt hogy hajnali orakban uzeneteket kaptam.


Egyszer hajnali negykor ramirt hogy:


Nem hiszem el hogy MÉG egy hétig nem látlak. Erre annyit irtam vissza reggel amikor elolvastam hogy ‘Most komolyan 4 órakkor?’. Erre visszaírt hogy biztos vagyok benne hogy írtak már neked ilyenkor.


Egy masik alkalommal rámírt hogy jóéjt cukikám. Pedig aznap nem is nem is dolgoztam.


Meg egyszer irt egy olyat is hogy

Remelem jol telik a hetveged barmit is csinalsz es nagyon varom hogy ujra lassalak.


:D bevallom oszinten jol esnek ezek az uzenetek de utana egy napig kinos egyutt dolgozni



Szerintetek mindenki elejt egy ket ilyen uzenetet meg akkor is ha prkapcsolatban van (mert o mar 4 eve)?


2018. okt. 7. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy négyszemközt a helyedben nagyon helyre raknám az illetőt, és keresnék másik állást a helyedben.


Neked ennyire nincs tartásod?

2018. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg reszeg, ha hajnalban ilyent irogat.

Neked ezen mi esik jol ezeken a szexista uzeneteken?

2018. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra utal hogy szeretne dugni, természetesen. :D Ez nem esett le idáig?

Mivel konkrétan nem utasítod el, ezért próbálkozik folyamatosan, mert nem tudja hogy mit akarsz. Az hogy párkapcsolatban van, semmit nem jelent.

2018. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Ijesztő, én biztos nem mernék másnap bemenni dolgozni...


De, mégis mit képzel magáról?! Meg egyáltalán. Ez az egész nem normális. Az első ilyen fura sms után másnap felmondtam volna. Elmebeteg, sunyi féreg. Normális férfi ilyet nem csinál.

2018. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Azért egyszerűbben is megkérdezhetné, dugunk jányom?
2018. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha akarna vmit, azt már élőben jelezte volna. Nem, ez a szerencsétlen tényleg bepiálhat, aztán kijöhet belőle amit rejteget. Rád rejszol, amikor a párjával van téged dug képzeletben. Fantáziál, kéjeleg rólad. Te meg hagyod, ráadásul még imponál is... Akkor mond meg, amikor együtt dolgoztok miért nem lép?

Sztem nem normális ez a fickó, ez tuti.

2018. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
plot twist: a kérdező férfi
2018. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyszer egy ilyen sms utan azt irta hogy ‘azt hittem futni fogsz az irodabol ezutan’ es erre valaszoltam hogy ahelyett hogy elijeszt mondja el hogy ha nem szeretne hogy ott dolgozzak. Erre azt valaszolta hogy ‘nagyon is szukseg van rad’. Szoval en ezekre semmit nem szoktam igazabol valaszolni es nem gondolom hogy ettol kevesebb tartasom lenne.


Azert nem gondolom hogy le akarna fekudni velem mert voltunk mar olyan helyzetben hogy megtortenhetett volna. Szoval igazabol csak azt nem ertem hogy igy mi erteleme van ilyeneket irni.


Agnieszka kicsit tulreagaltad szerintem de koszi a valaszt es mosolyt csalt az arcomra a reakciod :DD


Koszonom a valaszokat mindenesetre

2018. okt. 7. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom a mosolyodon.


Lesz ebből még pityergés is. Sajnálom.

2018. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem más emberek szokásait de azért bátran állítom, hogy NEM szokás ilyen típusú üzeneteket írni kollégáknak, de én személy szerint még a közelebbi női barátaimnak sem küldök ilyet. Ilyen üzenetet egyes egyedül a barátnőmnek írnék és szerintem teljesen jogosan akadna ki ha ilyeneket írogatnék másoknak, pláne hajnalban.

Ha csak szimplán a kollégád akkor kicsit fura, hogy ennyire jól esnek ezek az üzenetek, de ha neked is kínos akkor azért érzed, hogy ez a szituáció enm teljesen okés.

Szerintem bejössz neki és akar egy kört veled a fénymásoló gépen mert kicsit uncsi már neki a párkapcsolata.

2018. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!