Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnatok errol, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok errol, vagy a hasonló jellegű külsőre vonatkozó beszolasokrol?

Figyelt kérdés
Egy fiú akivel ismerkedem,folyamatosan olyanokat mon hogy akkor néznek ki igazán jól ha lenne rajtam meg Plussz 10 kg,meg viccelodik hogy kicsik a melleim stb...szerintetek ertekelnem kellene hogy őszinte? Ti hogy reagalnatok a helyemben?

2018. okt. 7. 23:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Izgat ha alázgatnak ugye?
2018. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
már ismerkedésnél nem tetszel neki, akkor mi értelme ismerkedni?
2018. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De tetszem neki..egyertelmu jelei vannak ennek.Csak ezekkel cseszeget neha.
2018. okt. 8. 00:03
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

Totálisan le fogja építeni az önbizalmadat. El fogod hinni, hogy örülhetsz, hogy egyáltalán szóba áll veled valaki és nem fogsz tudni váltani, szülsz neki egy-két gyereket és nem biztos, hogy rossz apa lesz, de te mindig csúnyának fogod magad érezni mellette. Most még el tudod fogadni, mert látod rajta, hogy oda van érted, de jönnek majd a szürke hétköznapok, és ő majd olyanokat mond neked, hogy átlagos vagy, de ez nem baj, mert neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell és szerinte téged a legtöbb férfi átlagosnak lát. És akkor majd szakítani akarsz megint, de rájössz, hogy hiszen igaza van, átlagos, vékony, semmi melled, milyen csodás, hogy mégis kellesz neki. Igaz, úgy tűnik sosem volt szerelmes beléd és csak a szamár vagy a jó nő helyett, de ilyen az élet, egy átlagos ne ugráljon, nem lehet minden szerelem viszonzott. És elmegy így az életed és ott leszel 40 évesen, és amikor végre megunod a baromságait és beleszeretsz másba és el akarod hagyni, hirtelen kiderül, hogy mindig is szerelmes volt beléd. Csak sose mondta. Arról ellenben mindig felvilágosított, hogy még nem szerelmes vagy már nem szerelmes. És hogy gyönyörű vagy. Hogy nem kéne neki senki más és hogy ő milyen ütődött, hogy itt van neki egy ilyen NŐ és el fogja veszíteni. És akkor csak nézel rá, hogy ennek meg mi baja? Mert rózsacsokrokat küld a munkahelyedre, holott 10 évig csak akkor kaptál virágot, ha nagyon muszáj és akkor is a legolcsóbb muskátlit. És hogy ha ennek a fele is igaz, mire mész már vele, hogy szerelmes volt beléd, ha te nem tudtál róla? És most meg már tök mindegy, mert már te nem vagy szerelmes. És még egy dologra rájössz: hogy elment a fiatalságod és a férfiaknak már nem kellesz semmi másra, csak szexre. Mert még az elvált negyvenes, ötvenesek is a max. 30-as lehetőleg még nem házas, nem szült nőkre hajtanak.

Röviden tömören ennyi. Nem kitaláltam, szó szerint így történt velem.

Vannak férfiak, akik felemelik a nőt. Akik azt emelik ki, ami szép benne és nem azt, ami a hiba. Akik mellett az ember hercegnő lehet. Keress egy ilyet.

2018. okt. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Letojom az ilyet. Magamnak akarok megfelelni. Amíg én elégedett vagyok a súlyommal, addig nem fogok azért változtatni rajta, hogy xy-nak nagyobb kedve legyen egyszer megdugni.
2018. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Te nem vagy normális. Még együtt sem vagytok, de már rombolni próbál téged és még mentegeted, hogy amúgy tetszel neki csak szóvá teszi, hogy a mellméreted pont nem oké neki... ennyire ne legyél már kétségbeesett, de tényleg és keress olyat aki se kapcsolat alatt, se ismerkedés közben nem mondd ilyeneket
2018. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat,es teljes mértékben igazatok van!

Csak próbáltam úgy felfogni,hogy úgy is jobb hogy a szemembe mondja,minthogy kibeszeljen,mikozben nekem teszi a szepet..meg úgy gondoltam viccel..csak furcsa volt,mert hát nem ezt szoktam meg a ferfiaktol..alapvetoen nincs gond az onbizalmammal,mert ezeket sem vettem szivre,de hosszútávon lehet kikeszitenenek ezek a "viccek"

2018. okt. 8. 07:14
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy hány kiló valaki vagy mekkora a melle, az adottság, azon nem mindig lehet változtatni, ezt felróni...dőreség. Az ember nem egyenlő a testével. Kitartás!
2018. okt. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudja, hogy a nőkkel szigorúan tilos őszintének lenni.
2018. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

#4

wow, jol leirtad. bar az en baratom kozel sem ilyen durva, de azert kell magamat rosszul erezni, hogy nem vagyok tokeletes. nem kritizal, hogy rossz vagyok, csak hogy "ez lehetne kicsit kerekebb, ez kicsit nagyobb", aztan a vegen te is egyre tobb "hibat" veszel eszre magadon, amirol sosem gondoltad, hogy problema.

2018. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!