Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha az egyik fél meg gazdagszik előbb utóbb le cseréli a párját is, aki nem gazdag? Változik a személyisége?

Figyelt kérdés
A barátomnak egyre jobban össze jönnek a pénzügyi dolgai, nagyon talpraesett és egymaga érte el. Viszont én nagyon félek, hogy le fog cserélni engem ha elkezd olyan körökben mozogni. Engem szépnek, csinosnak mondanak de nincs diplomám pl, vagyis még nincs. Nem akarom, hogy el hagyjon valami gazdag csajért pl, talán azért félek ettől mert a mi családunk nem volt tehetős, az övé sem és nem tudom mit fog belőle ki váltani. De támogatom és mellette vagyok igyekszem elhesegetni a félelmeim

2018. okt. 8. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha eddig rendes,szerető,őszinte és hűséges párod volt,az nem fog változni.

Akiket említettél,hogy a sok pénz megváltoztatja őket,azok egy vagy több ponton màr azelőtt is sántítottak.

2018. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az van hogy a gazdagság lóf@$zt sem ér ha nincs kivel megosztani.
2018. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Egy kolléganőm kispénzű diplomás, ugyanilyen férfihoz ment, ő villamos mérnök,a férje gépész mérnök. 6 évig együtt voltak,született 2 gyerekük.


Közben a nő anyja férjhez ment egy pasashoz, aki igaz,hogy 25 évvel idősebb nála, de kőgazdag. 2 év utàn az anyuka elvált a papitól, horrabilis összeget gombolva le róla,amiből saját vállalkozást indított és dől hozzá a lé.


A kollegina a gyerekekkel odaköltözött az anyja hatalmas,új házába, elkezdett a vállalkozásában dolgozni, együtt dúskálnak a pénzben. A nő anyucival karöltve gondtalanul vásárolgat,bulizk,barátnőzik, fiatal,szexi alfahím pasikkal kavar,minden héten újjal.


És le sem szrja a "mérnök bácsi" férjét, aki az albérletükben tengődik a fizetéséből és alig tudja fizetni a számlàkat, kinyúlt ruhákban jár.

2018. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Van valami mondás,hogy akkor tudod meg milyen egy ember jelleme,ha hatalmat adsz neki. Na,itt a hatalom a pénz. Ha elhagy,annyit is ért...
2018. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

* És azt még hozzà kell tenni hogy ha az említett hölgyikét megkérdezik,hogy miért nem segít anyagilag a férjén,a gyereki apján, akkor azt válaszolja, hogy akinek pénz kell az dolgozzon meg érte:D


3-as .

2018. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem törvényszerű, ezt a barátod személyisége fogja eldönteni... De sajnos, mivel nem ismerem, nem tudom, hogy fog dönteni később...🤔
2018. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
És csak olyat ismerek, ha bekerült a média világába és belebolondult minden héten másik nőbe.
2018. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarok rád ijeszteni de velem pont ezt csinálta az exem. Pedig én beszéltem le arról anno hogy a munkahelyét otthagyja ahol azóta előléptették. Ha hagyom akkor most minimálbérért dolgozna. De lehet hogy még mindig együtt lennénk.
2018. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, legalábbis az én környezetemben bárki meggazdagodott, akár férfi, akár nő, emiatt nem cserélte le a párját.

Persze biztos van, aki így tesz, de azért nem is kár.

2018. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeret nem fog lecserélni. Eszébe se lesz szerintem, hiszen a nehézségben mellette álltál.
2018. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!