Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, hogyan reagáljátok le az ilyen helyzeteket/szituációkat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hogyan reagálnátok arra, ha a párotok (nemtől függetlenül) szemez mással, miközben együtt sétáltok vagy vesztek részt valamilyen közösségi eseményen? Esetleg még a tetbeszéde is árulkodó és odébb is áll, vagy elzárkózik veletek valamilyen testi kontaktus elől, hogy az a másik azt higgye, hogy facér? Létezik ilyen? Kéne zavarnia azt, aki mellett történik mind ez? Ha létezik, hogyan lehet lereagálni kultúráltan? Vagy ez nem fontos és nem kell foglalkozni vele, nem kéne zavarnia a pár másik tagját? Mit gondoltok? :)

2018. okt. 8. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt már pár kapcsolatom, de ilyen soha nem történt velem!


Valószínűnek tartom, hogy nem szeret elégé, dugópajti szinten állok az értékrendjében a "páromnak" ezért megbeszélném vele tetszik-e a lány neki, ha igen akkor menjen cserkéssze be én meg addig csomagolok.

2018. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*kulturáltan.
2018. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, kulturált értelmes embereknél ilyen nincs, mert tiszteletben tartják azt, aki mellett vannak az adott pillanatban. Bárhol is legyenek.
2018. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem voltam ilyen helyzetben, nem is igazán tudom elképzelni
2018. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontozok. Jöhetnek még válaszok. Kíváncsi vagyok a különböző nézőpontokra. Az eddigieket meg köszönöm. ;)
2018. okt. 8. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csináltunk ilyet, sem a férjem, sem én. Szeretjük egymást, szeretjük, hogy összetartozunk, és büszkék vagyunk a kapcsolatunkra.
2018. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kulturált megoldás erre az, hogy simán otthagyod azt az embert, aki minimálisan sem tisztel téged. Szerintem semmi gond azzal, ha egy párkapcsolatban élő ember észrevesz másokat is, azzal se, ha esetleg rajta felejti a tekintetét valakin (sőt én még az enyhe flörtöt se tudom komolyan venni, így az se zavar, nyilván megvannak ennek is a határai), de ha mindezt a párja előtt csinálja és ilyen módon megalázza, azt már nem veszi be a gyomrom. Ez csak simán annyit jelent, hogy teljes mértékben leszarja a párja érzéseit és semmilyen mértékben sem tiszteli. Nem tudom, te hogy vagy vele, én többre becsülném magam annál, hogy egy ilyen alakkal folytassam a kapcsolatot.
2018. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Utolsó részben osztom a véleményed, de az mivel jobb, ha a párja háta mögött műveli mind ezt? Az nem megalázó?
2018. okt. 8. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egyedül van, számomra nem minősül annak. Persze mindenkinél más a határ, de engem például nem foglalkoztat, kit néz meg az utcán amikor egyedül van, az viszont zavarna, ha mellőlem forgolódna más szoknyák után, teljesen leszarva, hogy ott vagyok mellette.
2018. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!