Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találkozhat valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozhat valaki ellenkező neművel ha párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Nem rég felvettem a kapcsolatot egy nagyon régi ismerősömmel.

Beszélgettünk egy darabig, míg kiderült hogy van barátnője, amivel nincs is gond részemről, nem akarok tőle semmit.

Viszont mikor feljött az összefuthatnánk téma, akkor mondta hogy őt a párja nem engedi. Beszélhet nőkkel, baráti jelleggel de találkozás nem.(4 hónapja vannak együtt!)

Ezt iszonyat marhaságnak tartom,de mindegy túllendültem rajta...

Viszont ma írt, hogy megígérte a párjának hogy nem beszél velem sokat,úgyhogy elbúcsúzik, minden jót,stb.

Hát lesokkolt, mit ne mondjak...

Manapság ez a normális viselkedés? Tehát ez így működik?

Én több éves párkapcsolatból kiléptem egy pár hónapja, nem vágyom senkire, de ha ez a norma, akkor később sem fogok.

Van olyan ismerősöm, akinél szintén így van.

Lehet Én fogom fel rosszul de aki engem korlátozni akar arra gyorsan ráadom a kabátot...


Ti miket tapasztaltok ilyen téren?


Köszönöm.


25/N



2018. szept. 2. 14:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
6%
Nalam eleve alap, hogy nem alazom meg azzal a paromat, hogy barati kavezasra hivogatok maa faszikat. Szerintem azert kellenek hatarok, pedig egyikunk se feltekeny tipus.
2018. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ebbe mi a megalázó.... ?
2018. szept. 2. 14:32
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Beteg egy kapcsolat lehet az, a srác meg egy igazi punci. Semmiféleképpen nem normális.
2018. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Attol meg hogy nem ertesz valamit, meg nem jelenti azt, hogy nincs mogotte logika. De arrol arulkodik a nem megertesed mellett a felfogasod, hogy arra meg nem jottel ra, mindenki olyan amilyenne az elet formalta! Teged ilyennek. Hoy miert lehetne taglalni. Es azt is, hogy a masiknak ez miert fura/nem fer bele... de egyszerubb elfogadni hogy sokfelek vagyunk sokfele tapasztalattal . Ha erdekelnek az emberi okok tanulj pszichologiat. Izgalmas tudomany es atfogo kepet kapsz az emberi miertekrol.
2018. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
Minek bajolognek meg csevegnek idegen ferfiakkal baratkozas cimen? Ugyanigy minek tenne ezt a parom? Elobb utobb az ilyen hirtelen ujbol feltuno baratnok/baratokbol mindig tobb lesz/tobb akar lenni a vegen.
2018. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#5

Ki bájolog? :D

Mint említettem nem akarok tőle semmi többet.

Eddig nem tudtunk kommunikálni ha akartunk volna se, az oka mindegy, nagy nehezen mostanra tudtam felvenni vele a kapcsolatot.. ő is felakarta venni velem évek óta, csak nem sikerült.


Nem ez a lényeg... hanem, hogyha valaki bízik a másikban annak ez nem gond szerintem.


(Én soha nem mondtam a páromnak anno,hogy ne találkozzon nő ismerőssel/baráttal... amúgy meg ha valaki vihető,akkor vigyék és ne húzzuk egymás idejét.)

2018. szept. 2. 14:48
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Foglalt/nos ferfiakat akkor sem kell, illik talalkozora invitalni kettesben. Ezen mit kell meg tovabb magyarazni...?
2018. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Azért van ez, mert a tiltó önbizalomhiányban szenved, vetélytársaként lát téged. Sajnos én azt is tapasztalom, hogy régebbi haver már telefonálni sem mer otthonról, mert ott a barátnője és azt mondja, emiatt ez már nem ugyanolyan zavartalan beszélgetés lenne köztünk. Ezért mindig vonatról hív, munkából hazafelé. Hahh...bírom ezeket a kifogásokat. A másik haverral sem mindig tudok egy jót dumálni telefonon, mert ott is ez van kb. Érdekesek az emberek...
2018. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

"aki engem korlátozni akar arra gyorsan ráadom a kabátot"


Van, aki meg hagyja magát korlátozni. Így kerek a világ!

2018. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nem jut eszembe pasikat elhivni akiknek van vkijük meg nekem sem akaródzik menni ha van vkim. Nem azért, mert attól tartok hogy mit szól a párom, de ha annyira akarok beszélni mert irasban nem tudjuk megoldani akkor mondjuk a páromat is elhivom es bemutatom es az illetonek is mondom hogy hozza a párját. Nekunk NINCS olyan amit a másik ne hallhatna tehat nem kell kettesben lennem a masikkal. A paromnak van bnője talan 2x futottak ossze 1-1 orara egy kave mellett mert mar elotte 6 eve ismerte. De mindig hivott engem is csak aztan en mondtam menj egyedul. Vegul nem is volt kedve menni egyedul se
2018. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!