Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elöre bocsátom, nem vagyok harmincas, de nö. Folyton azt írják a fórumok, hogy ha egy nö 30 felett egyedül van, akkr baj van vele. De miért? Én speciel nem szeretnék férjhez menni, sem gyereket szülni. Egyrészt, mert nem szeretem a gyerekeket pici korom óta, még babázni sem szerettem, másrészt ahogy most a kapcsolatokat látom, nem akarok ebbe a dologba beszállni. Ha lesz olyan, akibe beleszeretek, akkpr lesz. Ha nem, akkor sem történik semmi, van még sok más az életben. De ezért miért kellene magyarázkodnom, miszerint nem nem kellek, csak nem akarok bármi áron pasit?



2018. szept. 13. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarazkodni 😂 le kell xarni
2018. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol mások véleményével? Tojd le, mit gondolnak. A sok kapcsolatfüggő, akiknek az életük egyetlen boldogságforrása egy párkapcsolat sosem fogja átérezni vagy felfogni, hogy az ember lehet boldog és kiegyensúlyozott egyedül is, akár éveken keresztül. Szerencsére én értelmes emberekkel veszem körbe magam, így senki nem cseszegetett, amikor évekig egyedül voltam, de ha cseszegettek volna se hatott volna meg. Minek legyek egy nem megfelelő emberrel egy szar kapcsolatban, ha lehetek egyedül is? Élj úgy, ahogy jólesik, senkinek nem kell magyarázkodnod miatta.
2018. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
"Amit már magyarázni kell, abba bele lehet szarni" by egykori osztálytársam. S milyen igaza volt. A te életedért te vagy felelős, senki felé nem kell elszámolnod, csakis a magad irányába. Oksamoksa? 😉
2018. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elfogadom.:-) Csak tudod, már elérték, hogy görcsös legyek, mert 25 évesen elvileg már öregszem. Pedig mindenki azt teszi születésétöl, szerintem mindegy, hogy nö vagy férfi. Olyan furcsa, hogy én sok normális embert látok, aki nincs kapcsolatban kortól függetlenül, de megkaptam, hogy ne várjak, amíg "km-es b*szatlan vénlány" leszek, azaz 30. No szó szerint ezt mondta a nödokim.
2018. szept. 13. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Idióta az orvosod. Váltanod kéne.
2018. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tervezem. Csak itt, ahol lakom kettő van. Ez a -szerintem- bunkó, meg aki nem ért hozzá, de nincs jobb. Talán majd ha elköltözöm.. Mindenesetre a kérdés azért is született, mert itt és más fórumokon tényleg pont ezeket olvasom. Lehet, hogy ezek kb. ugyanazok az emberek mindenhol. Például egy fórumon beszólt egyik negyvenes pasi a másiknak, hogy mit akar a korabeli nőktől, ha huszast is kaphatna.. Most belegondolva, én 25 vagyok, apukám 48. Én nem szeretnék egy apám korabelivel járni. Mi közös lenne bennünk?
2018. szept. 13. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: ha kiderülne, hogy az ember boldog és teljes életet élhet 30-asan, gyerek nélkül, akkor kiderülne, hogy annak idején, amikor gondolkodás nélkül belerohantak a gyerekvállalásba (mert mindenki más is azt csinálja), akár másképp is dönthettek volna és lehet, hogy teljesen másképp, akár sokkal tartalmasabban, boldogabban is telhetett volna az életük azóta.


Ezzel nem azt mondom, hogy jobb gyerek nélkül, nem erről van szó. Hanem azt mondom, hogy ha mutatsz egy érvényes alternatívát egy rendkívüli módon beágyazott mintára, azt azok, akik az adott mintát megfontolás nélkül elfogadták, úgy fogják felfogni, hogy az életük alapjait támadod meg a viselkedéseddel. Ezért megindul a megbélyegzés, kirekesztés, szánakozás, de elsősorban csak azért, mert valahol mélyen rettegnek attól, hogy kiderülhet, hogy elcseszték az életüket. Még egyszer: nem azért, mert rossz gyereket felnevelni, hanem mert nem ők maguk hozták meg a döntést, hanem csak sodrádtak a normáknak és elvárásoknak megfelelően.

2018. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 30 év felett minden nő foglalt lenne, akkor a férfiak többsége totál egyedül maradna....


Ez egy hatalmas baromság amit egy kretén kitalált régen és a sok ostoba ember tovább adta...

2018. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
30 felett vagyok,se gyerekem,se párkapcsolatom.Nem hiányzik egyik sem.A házas ismerősöknél javarészt csak gondokat látok.Munkahelyemen ilyen korú minden nőnek van gyereke,nem irigylem egyiket se.Azt hogy mit gondolnak rólam,pont nem érdekel.
2018. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én totál így gondolkodom, csak férfiban. Engem nem érdekel, hogy ki mit ír, gondol alappal/alaptalanul, hogy miért nincs nekem vagy X, Y-nak párja. Ha nagyon felhúznak, akkor elmondom a véleményemet, miszerint csak nézzék meg a mai kapcsolatok nagy részét, mennyire "tartósak": állandóan megy a felek közt a cirkusz, amit leginkább a gyerek szív meg, akkor meg minek. Na ekkor kissé visszakapcsolnak, mert rájönnek, hogy a saját környezetükben sem annyira rózsaszín a világ.


Sokan azért foglalkoznak más (pl.:) ilyen jellegű gondjával, mert a sajátjukkal legalább addig sem kell foglalkozni.

2018. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!