Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg azt gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg azt gondolják, hogy ezek vonzóak egy férfiban a nők számára?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert (immár újra), azzal a gondolattal, hogy maximum pozitívan csalódhatok, sajnos nem igazán van hitem abban, hogy tényleg ott fogok értelmes, normális kapcsolatra szert tenni.

Amit viszont megfigyeltem, hogy a férfiak jó része az alábbi "témákban" rak fel képeket magáról:

- autóban pózolós

- autó mellett pózolós

- vezetés közben

- tengerparton

- túrázás közben

- kizárólag napszemüvegben

- félmeztelenül

- alkoholizálás közben (általában nem mondjuk egy pohár bor, inkább dobozos sör és/vagy feles)


Ami nem egy sima szelfi, azon fotók nagyon nagy része valamelyik felsorolt kategóriába tartozik, esetleg egyszerre többe. Az még esetleg oké, hogy valaki leginkább nyaralás közben fotózkodik és onnan választja ki a legjobb képeit, azt elfogadom. De tényleg ennyi férfi jár rendszeresen túrázni mondjuk? Egy ilyen alkalmazásban ugyanis gondolom magából akar megmutatni valamit az ember a képeken keresztül, nem? Ennyi hasonló személyiségű ember lenne? Vagy arról van szó, hogy szerintük ezek imponálnak a nőknek? Mert mondjuk egy félmeztelenül napszemüvegben felesező férfi (valós példa) viszonylag kevésnek indítja be a fantáziáját.


2018. okt. 9. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van ebben egy nagy adag trendkövetés. Én a nők egy részénél szintúgy ezt látom. Mutatni kell, hogy nem átlagos életet élünk, csak ebből egy sablon alakult ki. A sablon is sikeres, sőt, nem hiába használják, csak ugye sok lehet a kamu vetítés is, ami később kiderülhet.

Én csak szimpla arcképekkel vagyok regisztrálva az alkalmazásra, de úgy éreztem, hogy így ez az őszintébb út - hogy sikeres-e, az már más kérdés. Bizonyos értelemben tanulságos. :D

2018. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A tengerparton és a túrázás közben készült képekkel nekem nőként semmi bajom nincsen, de a többi tényleg gáz.
2018. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!