Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk a barátommal és sokáig nem válaszolt a leveleimre. Mi a véleményetek? Ezt írta.: Szia, remélem jól vagy és minden rendben veled. Sajnálom hogy így alakult. Te is nagyon jól tudod soha senkivel nem gondoltam ilyen komolyan az életem mint veled. Már az első találkozásunknál tudtam hogy többet szeretnék tőled mint csak megbszni. Soha nem éreztem milyen az mikkor viszont szeretnek tiszta szívből. Hiába vagyok más nővel egyik sem tölti be ezt az űrt. Tudom hogy megígértem hogy megpróbálok újra bízni benned de sajnos nem fog menni. Nem szeretnék életem végéig kétségek között vergődni. Sajnálom hogy az esélyt sem adtam meg neked pedig próbálkoztál. Tudom soha nem mondtam de veled terveztem a jövőmet. Későn jöttem rá hogy talán rosszul döntöttem. És hogy nekem is kellet volna tenni azért hogy a bizalom helyre álljon. Még mindig nagyon szeretlek, mai napig csak te jársz a fejemben. De tudom hogy ez már nem fog menni. Soha nem lesz ez már olyan mint volt.



Csak azt szeretném kérni hogy mindig maradj meg ilyen. Te egy csodálatos lány vagy. Sajnálom azt a sok szemétségét amit elkövettem ellened az utóbbi időben. Nem ezt érdemelted. Remélem boldog leszel és megtalálod azt akivel őszintén szeretitek ,tiszteltiek egymást. Sokkal jóbbat érdemelsz nálam. Szia, vigyázz magadra.


Ez az üzenet után pedig le tiltott.



2018. okt. 4. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Elbúcsúzott, ennyi. Nem kell rá reagálnod, nem is akarja, ezért tiltott le.
2018. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 _Jessy_ ***** válasza:
93%
"Már az első találkozásunknál tudtam hogy többet szeretnék tőled mint csak megbszni" - ez milyen romantikus :D
2018. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég ellentmondásos üzenet.Ő követett el ellened szemétségeket, és ő nem tudna újra bízni benned.Értelmetlen.

Egyébként semmit sem reagálnék, inkább örülnék, hogy megszabadultam egy ilyen embertől, akiben nem volt felém elég tisztelet.

2018. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Semmit.

Ő se azért írta ezt, mert szeretné, ha reagálnál rá, csak ezt még szerette volna megosztani veled. Lépj tovább, mást nem nagyon tehetsz.

2018. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. Én hibáztam az elején. Nem kellett volna. Nem csaltam meg nem is akartam soha sem. De ezt mar nem tudtam bebizonyítani neki.
2018. okt. 4. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez mekkora kamu:DD Szegény faszi, ha tudná mit művelsz a nevében, hát szerintem ordítana mint a sakál:D Tegyük hozzá: teljes joggal:DD


Anyus, nem lenne jobb ha elvándorolnál egy pszichiáterhez?:D

2018. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne üljetek fel a kérdezőnek, szerencsétlen már nem tud mit kitalálni:D
2018. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy sablonszöveg ahogy van. Gondolom sűrűn szokta elővenni és nem is írja át, pedig ezt javítani kellett volna. Ahogy írták előttem, ellentmondás van benne, ő bántott téged, de már nem tudna bízni benned. A legtöbb nő ilyen szemetek után sír. Felejtsd el és ne reagálj semmire. Mintha nem is létezne!
2018. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-assal egyet értek!

Ez egy rakás bla bla bla.


Egy idő után ha nem akarsz bedilizni akkor túl kell lépned rajta , az van, hogy több van, hogy kevesebb idő.

2018. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyálas maszlag.
2018. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!