Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek azt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt egy kapcsolatban, amikor ellentétes szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

Egyik vegetánus másik húsevő, egyik többször szed gyógyszereket (orvosi receptre)-másik egyáltalán szinte semmire(és fertőzheti a környezetét), egyik dohányzik-másik nem,más típusú filmeket szerettek (egyik romantikusabbakat és dokumentumfilmeket, másik szinte csak akciót és focit), egyik gyakran sportol-másik kevesebbet,stb

Köszönömk előre is a válaszokat :)



2018. okt. 11. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-2 dolog eltér, az egyáltalán nem baj. Az életritmus nagyon fontos, de az nem egy dologból áll össze. Kell, hogy legyenek közös pontok, de nem muszály mindenben egyezni.
2018. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen.

1 konfliktunsunk volt. Én szeretem a rendet ő nem. Ő a kedvemért 1 kijelölt helyre trehánykodik, ahova nem nyúlok, a többi tiszta lakrészt rendben tartja.

2018. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

egyik vegetáriánus másik húsevő - külön főznek 2 félét vagy mondjuk megcsinálnak valami köretet és az egyik hússal eszi a másik meg tofuval vagy ilyesmi... húslevesnél megcsinálják a zöldséglevest, aztán külön tesz bele húst a hús evő fèl... ha elmennek mondjuk vacsorázni a vegetáriánus fél olyan ételt rendel, amiben nincsen hús...


ha a náthás fèl nem akar gyógyszert szedni az teljesen érthető, a másik fèl szed sok c-vitamint, és ha mégis elkapja szed rá gyógyszert ha akar és ő is meggyógyul


a dohányzó-nem dohànyzó kérdés - ez már elég nehéz téma... a nem dohányzó felet szerintem jogosan zavarhatja, hogy a pàrja miatt büdös lesz MINDEN, és passzív dohányzásban kell élnie... szóval ezt szerintem nem igazán lehet megoldani... én mint nem dohnyzó biztosan nem kényszeríteném a párom, hogy szokjon le, vagy szívjon kevesebbet miattam, mert ez az ő döntése... viszont mivel zavarna a dolog, és ezt tudom magamról, így eleve én szemèly szerint nem kezdenék párkapcsolatba olyan emberrel, aki dohányzik...


a más típusú filmek kedvelésénél lehet találni egy közös metszetet többnyire, ami mindkét félnek tetszik, azt tudják nézni közösen, a többit meg külön-külön lehet nézni


a gyakran sportoló fél eljár sportolni, míg a másik fél elmegy soppingolni a barátnőkkel/focit nézni+sörözni a haverokkal... nem kötelező minden percet együtt tölteni, sőt... szerintem jó is néha külön programokat is szervezni, amiről aztán tudok mesélni a páromnak

2018. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!