Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne lennétek egy olyanban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek egy olyanban a párotokkal, hogy amikor nagyon nagy vihar van akkor kimenni autóval valahova városon vagy falun kívülre és csak leparkolni valahova és összebújni az autóba?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen szex, de ha van kedv jöhet az is, de hallgatni a vihar zaját és az esőt és a szelet.
2018. okt. 13. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán 36f persze ha benne lenne
2018. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%
Nem. Miféle ostoba ötlet ez?
2018. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én benne lennék!!!
2018. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem, én házon belül is mindig fosok ha nagy vihar van, nemhogy még kocsiban.... Meg úton hazafelé. Kizárt.
2018. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Imadunk nagy viharban autozni ha epp akkor kap el.

Iden akkora hoviharba autoztunk a 4es uton h csak na. Epp utanunk ballagott egy katonai xar is.

A taj olyan szep volt...es a magukat nagyon menonek gondolo bena kis bmws hatsokerekes hulyek akik az arokba borultak csak meg szebbe tettek.

2018. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőm nagyon fázós, én meg nem szeretek feleslegesen benzint égetni, így ez kizárt. De ugyanez egy erdei faházban, miközben a kandallóban lobog a tűz, simán jöhetne.
2018. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Benne voltunk nem egyszer.

Egyik alkalommal, úgy 15-20 méterre tőlünk hasitott szét egy fát a villám. Ezek szép dolgok. Vihar után meg nyakig sárosan tolni az elakadt autót, hajnali 2-3 óra körül. Volt jó pár hasonló alkalom a párommal.

2018. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén szólva nekem elég gazdag a belső világom ahhoz, hogy ne legyen szükségem ilyen extrém külső ingerekre.
2018. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 te is paranoid skizofrén vagy? :)
2018. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!