Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs már "Kézcsók"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs már "Kézcsók"?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, fiatal nő.

Régen olvastam, és láttam filmekben olyan gyönyörű és jó érzés látni ahogy a férfiak bemutatkozásnál kezet csókolnak a lányoknak, és nőknek.

Ez annyira tetszik nekem.

Még életemben nem éltem át, és szeretném, ahogy egy férfi kezet csókol nekem.

Ám nem kérésre, utalásra, vagy illemből.

Hanem érzésre amikor találkozunk.


Gondoltatok már ilyesmire lányok?


Milyen érzés lenne nektek ha egy idegen férfi bemutatkozik nektek, és kezedhez nyúlva kézfejet csókol?



2018. szept. 16. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Köszönéskor még gyakran hallani, hogy mondják("Kezét csókolom!"). Úgy látszik, már csak ennyi maradt belőle, próbáld meg értékelni ezt is...
2018. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Asszem 150 évet átaludtál Csipkerózsika...Vagy Sissi hercegnő? 😎
2018. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Undorító lenne. Pörköltös száját beletörli a kezedbe.
2018. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát én kezet csókolnák ha találkoznák Veled ;) 💖
2018. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Habár én visszahúzódó, és megalázkodó típus vagyok (33/F).

Szerintem azért nem divat ez már mert nem olyan korban, olyan társadalmi rendszerben élünk mit akkor...

2018. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eszű #7-es, nem gondolod, hogy a kézcsókra (részemről blöeee) vágyók meg a feministák két KÜLÖN csoport? Vagy neked érdekedben áll, hogy ezt a kettő ellentétesen gondolkodó csoportot egybemosd?
2018. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, előző a #6-osnak ment, úgy látszik, közben moderáltak valakit.
2018. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Én feminista vagyok, és szeretem a kézcsókot - a páromtól. Mástól nem. Ugyanígy az arcra puszit se szeretem idegenektől, mikor először látom, és már liheg az arcom felé.
2018. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam már arra is, hogy milyen lenne fűzőt hordani, azt az igazi merevítőst, nem divatfűzőt, de inkább úgy vagyok vele, hogy mégsem hiányzik annyira.
2018. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megtenném, mellesleg kéz fétisem van.
2018. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!