Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakori ez a jelenség? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori ez a jelenség? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mit remél az, aki letagadja az előző partnerét/partnereit? Nem olyan ez, mintha az életének egy meghatározó részét dobná el magától az ember? Nem jobb felvállalni?

2018. okt. 14. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem tunsz olyannak, mint aki eltudna fogadni a multjat es emiatt inkabb nem mondja el. Esetleg szegyenli es elakarja felejteni
2018. okt. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

letagadja, vagy csak nem akar beszélni róla? mert nem mindegy. a múlt felhántorgatása egy kezdődő párkapcsolatban enyhén szólva is felesleges. vannak sebek neked is, neki is, nem kell ezeket felszakítani. később meg lehet, meg kell beszélni, azokat a sebeket begyógyítani, amikor már tényleg a lelkitárs szinten vagytok.

ha már jó ideje együtt vagytok az probléma, egyrészt mert ő letagadja az előző partnereit, másrészt mert téged az előző partnerei érdekelnek az illető érzései helyett

2018. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elején ezeket tisztázni. El tudjam dönteni, akarok folytatást vagy nem. Mélyebb érzések lesznek és akkor derülnek ki dolgok, akkor lépek le, az mindkettőnknek fájdalmasabb, mint mikor még nincsenek mély érzések.
2018. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokszor jártam úgy, hogy az előző partner nem volt lezárva. Fizikailag már rég, de érzelmileg még ott maradtak. Ha egy olyan emberrel ismerkedek, aki zsigerből tagadja a múltját vagy a másik véglet csak arról beszél, az eleve kuka mert nem dolgozta fel. Szóval én szűrőnek használom a kérdést. Egészséges középút a jó: "van múltam, nem tagadom le, ha kérdezel beszélek róla de csak felszínesen". Aki nem tud a múltjáról beszélni semlegesen az nem zárta le.
2018. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy előtted szégyelli, mert mondjuk ez alapján itélnéd őt. Vagy maga előtt szégyelli, magát itéli meg. (bocs, de nincs hosszú i betűm)
2018. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor valaki 25 éves korára megfordult a környék összes farkán, akkor nem az élete meghatározó szakaszát, hanem a szégyenét tagadja le
2018. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondom példával. Volt kettő tök normális kapcsolatom, veletek ismerkedek és azt mondom, hogy csak egy volt.

Ez így objektív szemmel nem hülyeség? Tök mindegy, hogy egy volt vagy kettő, már csak volt. :). Tényleg nem értem mi értelme ennek. Nekem volt 10-nővel dolgom, ebből 3 ami Kapcsolatként említhető. A többi tőlem nem akart többet. Ha kérdez, akivel ismerkedek, elmondom neki.

2018. okt. 14. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!