Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt el kell nézni, hagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el kell nézni, hagyni kell, "nem a mi dolgunk" alapon, vagy illene neki jelezni? Persze a férfi dolga lenne erről szólni a nőnek, de ha ő nem teszi, akkor másnak nem kéne beszélnie vele, hogy nyílt titok az érzése, vegye észre hogy viszonzatlan?

Figyelt kérdés

Van egy nő, és tetszik neki egy férfi. De a férfi részéről ez egyáltalán nem viszonzott. A férfi is észrevette, hogy valószínűleg ez a nő többet lát a köztük lévő viszonyba, én is látom, más is mondta már, hogy szerinte ennek a nőnek tetszik az a férfi. Ennyi ember, engem is beleértve, nem lehet vak. Persze az a nő nem nyomul, inkább csak keresi a társaságát. De mégis, látszik rajta, hogy tetszik neki, abból, ahogy beszél róla. De még ha semmit sem tudnék róluk, csak látnék róluk egy képet, is tudnám, hogy viszonzatlan érzelmek lehetnek csak, a férfi jóképű, jó testű, a nőnek fatörzsnyi a dereka és a combjai, tehát mondhatni nőiesen telt, arca sem egy szépség. Inkább olyan konyhás néni külseje van, csak jobban öltözik.

Az a kérdésem. Ebben az esetben mindenki hagyja a francba az egészet, mindenki elnézi, ahogy ez az egész van, sőt titkon néhányan még meg is mosolyogják, hogy né a duci csajnak tetszik a srác. Vagy nem kéne-e neki valahogy szólni, egy privát beszélgetés keretei közt, hogy figyelj, mit gondolsz arról a srácról, mert én úgy tudom, nem tetszel neki.


2018. okt. 14. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak kéne közölnie és egyértelműen a nő tudtára adni, hogy nem jön be neki.

Miért kéne a nőnek gondolatolvasónak lenni?

2018. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondhatok ,hogy semmivel sem keverheted magad nagyobb szarba, mint amikor mások dolgába kéretlenül beleszólsz! 😎
2018. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen párt, a férfi mindig panaszkodott, hogy mégis mit képzel a csúnyácska lány, végül összejöttek, a szólókat meg elküldték melegebb éghajlatra.

A fiú azóta is csalja a nőt, pedig már gyerekeik is vannak.

2018. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, de én sosem szóltam ilyent meg, és nem jellemeztem őket, mert akik bölcsek azok tudják, hogy véletlenek nincsenek, és nagy meglepetésnek lehetnek némelyek kisgazdáik. Szóval én inkább a helyedben a magam életével foglalkoznék:)


Aztáén amikor meg bekövetkezik a meglepetés, akkor elkönyvelném magamban, hogy jó volt a tippem:D

2018. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
*aztán
2018. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj bele, ez az ő dolguk.
2018. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!