Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le tudná valaki vezetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudná valaki vezetné logikailag hogy miért jó egy férfinak ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Barátnőről beszélünk, nem feleségről aki mondjuk gyerekeket is szül. A fajfenntartást értem, annak értem a miértjét.

Viszont ez az egész barátnősdi nekem bűzlik.


Mi abban a jó hogy együtt vagyok valakivel, aki majd x idő után megun és lecserél, mert általában ez a menetrend.


Mit ad az életemhez egy nő? Nekem a szexen kívül semmi nem jut az eszembe.


2018. okt. 14. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom neked elmagyarázni, mert nem voltál szerelmes.
2018. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te nem érted. Egyáltalán nincs szükség a "fajfenntartáshoz" a házasságra. Az megy anélkül is.


Abban semmi jó nincs, ha együtt vagy valakivel és egy idő után lecserél, de bízom abban, hogy más is hasonlóan gondolkozik, mint én és csak úgy lép egy kapcsolatba, ha el tudja képzelni a másikkal hosszútávon a kapcsolatot és a szerelmet esetlegesen a családalapítást. Azért, hogy legyen valakink és ne legyünk egyedül nem éri meg véleményem szerint kapcsolatot kezdeményezni, mert jó eséllyel tényleg az lesz a vége, hogy lecseréljük egymást.


Önmagában azt adja az életedhez, hogy sokkal csodásabb lesz minden a világon és reggelente nem kell felkelned, hogy nincs melletted senki és egyedül vagy a világon és este nem kell úgy lefeküdnöd. Az apró dolgok teszik széppé az életet a mindennapok sokaságában. Egy apró kedvesség, egy munka utáni ölelés, egy segítő kéz és egy támogató társ akivel együtt lehetsz és szeretheted.


Bár én erről mit sem tudhatok, soha nem szeretett még senki igazán engem.

2018. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szeretni és szeretve lenni.

figyelmet adni és kapni..

adni és kapni javakat, érzelmeket.


+szex

2018. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnám levezetni, mert semmi értelme nincs. Se logikailag, se financiálisan. A párkapcsolat minden tekintetben deficitet jelent, leszámítva azokat a nagyon-nagyon elenyésző eseteket, amikor elsőre összejön a dolog, és csakugyan együtt élnek le egy egész életet.
2018. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a feleség is barátnő volt előtte.
2018. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyre inkább arra jutok, hogy fogalmam sincs.
2018. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mit ad az életemhez egy nő?"


Mit ad az életedhez egy kutya/macska?


"Mi abban a jó hogy együtt vagyok valakivel, aki majd x idő után megun és lecserél, mert általában ez a menetrend."



A macska a házhoz ragaszkodik. A kutya a gazdához. Ha úgy álltál a barátnődhöz, mint egy macskához, Akkor a fenti helyzet az eredménye. Ha megakarod tanulni a nőkkel való helyes bánásmódod, egy kutyaidomitásról szóló könyvet kell átnyálaznod. Tuti recept.

2018. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!