Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan csajokról, akik ilyeneket írnak ki társkeresőre?

Figyelt kérdés

"Nem téged kereslek, ha

- nálam fiatalabb vagy

- nem egyedül élsz

- van gyermeked

- nincs diplomád

- nincs nyilvános fotód

- nem írtál semmilyen bemutatkozást, vagy idézetet másoltál a helyére


Tudom, ez sokakból felháborodást fog kiváltani, de szeretnék olyan párt találni, aki hozzám hasonlóan rendelkezik autóval és/vagy motorral, nem azért, hogy az én napi közlekedésemet megoldja (nekem is van mindkettő), vagy a presztízs miatt (Trabant vagy Simson is lehet :D), csak szeretném, ha megértené illetve átérezné, hogy az autózás/motorozás számomra életforma, és igénylem azt a szabadságot és mobilitást, amit egy jármű adni tud."


Szerintem totál idióták és nem az embert akarják megismerni, hanem egy állásinterjú szerű szempontok alapján választanak, ami nem normális. Ez nem maga az elidegenedés? Szerencsére nem ilyen az összes csaj, de ő reprezentálja a tipikus húspiaci gondolkodást.


Minek éljen egyedül, ha nem akar havi 100 ezreket kidobni feleslegesen és inkább takarékoskodik a pénzével? Nem lenne egyszerűbb kettesbe elmenni és feleződne a bér?

Meg mi a nagy fenéért fontos neki a diploma? Öcsém! Nem minden diplomás ember értelmiségi és nem minden okj-t vagy szakmunkást végző ember proli. Vannak diplomás prolik és vannak olyan értelmiségiek, akiknek nincs diplomájuk. Természetesen a prolit nem a klasszikus értelemben használtam, hanem a sík egyszerű életfelfogás és kultúra hiányára, diplomások között is sok ilyen van.

Meg miért jó neki az, ha a másik is kocsival rendelkezik? Ha elvan egyedül a kocsizással, akkor nem tök mindegy, hogy rendelkezik e autóval vagy sem? 21. század van és még mindig a nemi kettős mércékkel kell együtt élni? Hogyha egy pasinak van kocsija, de egy csajnak nincs az elfogadható, de fordított esetben már nem? Ez szexizmus a javából!


Komolyan nem értem ezeket a csajokat, ha az a céljuk ezzel, hogy elszalasszák az igazit és nem a romantikus kapcsolat a céljuk akkor jó úton haladnak. A szerelem nem pontokba szedett elvárásból alakul ki, hanem az érzésből az, hogy szeretem a másik társaságát, közelségét az egész lényét. Mi van, ha ismerkedik egy csávóval aki minden pontba megfelel, de nem tud szerelmes lenni belé, de ismerkedik egy másik csávóval akinek nincs diplomája, autója és még a szüleivel él, de megvan a kémia köztük, ha ezekután nem tud engedni a hülyeségiből akkor ennyi esze van. Erre nem tudok jobban mondani.


Nem kéne felhívni figyelmet az ilyen csajoknak, hogy hülyeséget csinálnak és egy jó békés, harmonikus párkapcsolatot szalaszthatnak el ezzel?


2018. jún. 7. 20:59
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%
"Nem kéne felhívni figyelmet az ilyen csajoknak, hogy hülyeséget csinálnak és egy jó békés, harmonikus párkapcsolatot szalaszthatnak el ezzel?" Nem vagy te az apjuk, ne törődj velük. Legyen a későbbiekben az ő gondjuk.
2018. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
48%
Minek akarnál vergődni vele? Ikszeld ki simán, a húspiacnak előnyei is vannak. :)
2018. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
5%
De szerintem is gáz az autó és hasonlók előfeltétele.
2018. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tévedsz.

Minden ember bizonyos feltételekkel ugrik bele a társkeresésbe.

Az, hogy pontosan mik ezek az elvárások a másik felé, egyéni preferencia kérdése.

Miért ne lehetne joga megfogalmazni ezeket?

Az, hogy ezek közül valamelyik pont kizár téged ebből a körből, és ezért te csalódott vagy az a te problémád.


Ha én tegyük fel 175cm felett és 70 kiló alatt szeretnék barátnőt keresni, és ez egy 80 kilós lányt tegyük fel elszomorít, attól még nem jogos az én kívánságom vagy ízlésem?

2018. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem túl sok megkeresést kapott olyanoktól, akik oda sem figyeltek arra, hogy mit írt ki az adatlapjára, és elege lett.
2018. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
15%
Egy felszínes, anyagias csaj. De, legalább őszinte.
2018. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
97%

- Nem akar fiatalabb párt, mi a baj ezzel?

- Egyedülálló, gyerek nélküli férfit akar, aki nem az anyucijával lakik, és akivel csak közös gyereket szeretne (már ha szeretne, azzal sincs semmi baj, ha nem). Bezzeg mindennek le vannak hordva az olyan nők, akik összejönnek olyan férfival, akinek van gyereke, és utána háborognak az utód ellen, vagy kiutálja a családból. Ő előre szól, hogy neki ez nem pálya, de már ez is baj?

- A diplomás kérés akkor NEM nevetséges, ha cserébe a lány is letett valamit az asztalra, nem műkörmösként álmodozik orvos férjről

- Nem akar zsákbamacskát. Ha neki van képe, elvárható, hogy a jelentkezőnek is legyen

- Nem akar olyan balfa szokkal kezdeni, akik 10 értelmes mondatot se képesek írni saját magukról. Minek menne el randira, ülnének csendben egymás mellett? Joggal gondolhatja, hogy ilyen emberrel beszélgetni se lehet.


Ugyanúgy a te igényeiddel sincs semmi probléma. Van egy hobbid, amiről köztudott, hogy sok csaj nincs elájulva tőle, vagy legalábbis hidegen hagyja. Olyan társat keresel, akivel közösen tudjátok űzni ezt a hobbit, kész, pont.


Ha szerinted totál idióták, mit foglalkozol velük? Látsz egy ilyen bemutatkozást, továbblépsz a következő adatlapra. Mindenki úgy választ társat magának, ahogy ő akar, ha neki nem sikerül, miért fáj neked? Ne mondd már nekem azt, hogy ezek a "feltételek", amiket ezek a csajok támasztanak, annyira teljesíthetetlenek. Tényleg, mintha azt írnák, hogy 22 centis farok, 15 milliós kocsi, 30 milliós ház legyen, közbe meg csak egy bemutatkozásról van szó, fotóról meg arról, hogy ne legyen gyerek. Hihetetlen elvárások.


Látom, a diplomán rugózol annyit. Ez lezárható annyival, hogy te sznobnak tartod őt ezért, meg röhögsz rajta. Személy szerint én is röhögök azon, akinek egy noname egyetemen szerzett bölcsész diploma a felvágás tárgya, de nem csinálok belőle ügyet. Nem passzol a gondolkodásunk, nem állok le vele beszélgetni. Ennyi.


A kocsi nem szerepelt a fenti felsorolásodban, de igen, ezzel egyetértek, nagyon szexista. Ilyenekkel nem kell leállni, ismét annyit tudok mondani rá, hogy továbblépsz egy másik adatlapra, mert neked ez sem jó.


Az eredeti felsorolásodból viszont nem tudom mi az, ami az igazi elszalasztásáról, vagy a nem romantikus kapcsolatról szól. Ha te ezeket egy hatalmas elvárásnak tartod, veled van a baj. Ha mégis, mit foglalkozol vele? Hagyd már őket békén, hadd csinálják a hülyeségüket, te meg keress egy nőt, akinek se igénye, se elvárása, és alakítsd ki a magad békés, harmonikus párkapcsolatát.

2018. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

#4 Nem vagyok csalódott, hogy nem férek bele a preferenciáiba, amúgy se egy nagy szám a csaj, ennek a szellemisége zavar, amit már több helyen látok. Nekem csak az a problémám, hogy minek kell ilyen feltételeket szabni mikor csak ismerkedni kell és, ha van kettejük közt kémia, akkor onnantól halál mindegy, hogy mivel rendelkezik és mivel nem.

Tehát hagyjuk ezt a mindenkinek van joga liberális dumát, mert ez okozza ezt húspiaci pontokba szedett felfogást és emiatt nem emberként néz a másikra, hanem inkább élvezeti cikként.

2018. jún. 7. 21:20
 9/51 anonim ***** válasza:
15%

#8: A diplomás dolog pl. egyszerű sznobság. Van pár szak, amit röhögve lelehet tenni és teljesen buta ismerőseim le is rakták őket. Olyan is, aki szerint a Föld lapos...

Mi a tökömért jó a szerecsenmosdatás? Miét nem lehet a dolgokat annak nevezni, amik?

2018. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
34%
Ha valamennyire meg is értem a megfontolásait, a megfogalmazásból eléggé úgy tűnik, hogy magas lóról beszél. És nem tudom, mire fel van olyan nagyra magával.
2018. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!