Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csajokról beszélek vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csajokról beszélek vele, akkor tuti off?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel beszélgetek, nekem bejön, valamennyire én is neki, de jelenleg nem jönne össze velem (bár én reménykedem később ez változhat). Szoktunk beszélgetni és most szóba került a jelenlegi lány, akivel találkozgatok. Gondolom ebbe a témakörbe nem érdemes belemenni, meg úgy általában a csajaimról, mert azzal már végképp elásom magam és friendzoneba kerülök?

Ti mit gondoltok?


2018. aug. 22. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"de jelenleg nem jönne össze velem (bár én reménykedem később ez változhat)."


Ez már önmagában a "tuti off".


"Ti mit gondoltok?"


Azt gondolom, hogy még célszerű lenne dolgoznod az önbecsüléseden.

2018. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez már amúgy is friend zone, főleg, ha tud róla, hogy más is tetszik, tehát nem gondolod túl komolyan a dolgokat, feltétekezem ez is probléma, vagyis nekem az lenne.
2018. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha van is remény arra, hogy összejöjjön veled valaha, akkor nem tanácsos csajokról beszélni vele. Meg attól függ, miért nem jön össze veled.
2018. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsóval értek egyet, a helyzettől függetlenül szerintem nem érdemes a kiszemelt lánnyal az éppen aktuális kavarásaidról beszélgetni.
2018. aug. 22. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Tuti.

Nekem is régebben állandóan a csajozásairól beszélt az egyik kiszemeltem. Egyből ki is ábrándultam belőle.

2018. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!