Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak miért fontos ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért fontos ez a három dolog egy házasságban?

Figyelt kérdés

Hogy legyen szex

Legyen tisztaság, rend

Legyen főt kaja


2018. okt. 14. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy valami tájékozott tartós kapcsolatok terén, nem ez a legfontosabb nekik.
2018. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert nekik a hàzasság erről szól: lízingel egy háztartási gépet, ami minden igényét kielégíti. És még leadja a fizetését is.
2018. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Legyen a nonek valami haszna is.
2018. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy férfi leadja a fizetése felét a nőnek, ami elég gyakori akkor el is várhat érte pár dolgot.
2018. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Elég nagy tévedésben vagy.


"Hogy legyen szex" - Azért elég természetes dolog szerintem, hogy férj és feleség között egy szerető kapcsolatban van rendszeres szex.


"Legyen tisztaság, rend" - Felnőtt embernék ennek természetesnek kellene, hogy legyen, de sajnos sokaknál nem az.


"Legyen főt kaja" - Ezt úgy, mondod mintha kötelessége lenne a feleségnek mindennap megteremteni a főt kaját az ura számára. Szerencsére ez a világ már a modernebb társadalomban elmúlt.

2018. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ebből csak a szex fontos, a többit megcsinálom én is.

Sokkal fontosabb hogy legyen értelmes, okos nő, jó humorral. Legyen alapvetően vidám, ne problémákat hanem megoldandó feladatokat lássom az életben.

2018. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Csak a szex fontos, semmi más. Amíg minden nap van szex, addig minden OK. Ha a nő mellé jól is néz ki, akkor lehet mellette lusta, hisztis, önző, pènzéhes, vagy bármi más. Akármit elnéznek, évtizedeken át.

Amint kevesebb a szex, mint ahogy elvárják, egyből jön a megcsalás és/vagy válás, hisztik, minden napos bunkózás, stb.

Egyszerűek, mint a faék. Pi.na legyen, a többi nem számít. Az se, ha a nő nem élvezi, elhidegült, vagy csak épp nincs kedve, egy dolog fontos, hogy a kötelező szex meglegyen.

2018. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem nem nem, egyik válasz sem talált még.
2018. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Primitív férfiakat ismersz, ha csak ez számít nekik. Azért a legtöbben nem ilyenek. Mármint ilyen értelemben.


Szex - szerintem egy szerető kapcsolatban, ahol kölcsönös a szerelem, ott mindketten vágynak rá. Ha valamelyik nem, akkor eleve gond van (kivéve egészségügyi probléma).


Rend az fontos, de van egy dolog úgy hívják, munkamegosztás. Kicsit '80-as évekbeli a "zasszony főzzön és a lóbányai is legyen nyitva mikor odahozza a tv elé"


"főt kaja" az nem tudom mi, de főtt kaja az szükséges. Jobb kapcsolatokban mindketten tudnak főzni, akár együtt is jó móka.


Lépj ki a '80-as évekből.

2018. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Hülye vagy
2018. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!