Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszerettem a barátnőmből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a barátnőmből, mert elfingta magát szopás közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Feküdtem, néztem a tv-t, nyomogattam a távírányítót, ő tette a dolgát, majd elszellentette magát. Sunyi volt, mert nem volt hangja, de egyből megfacsarta az az irgalmatlan bűz az orromat. Nem jegyeztem meg neki, mert úgyis letagadná. Úgy érzem, hogy nem tudom most már úgy tekinteni rá, mint eddig. Mit tegyek?

Plusz a péniszem is egyből lekonyult, amiért meg is sértődött.



2018. okt. 14. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂😂 hat ez oltari
2018. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
And tonight on the “Things that never happened”.
2018. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Minek neked barátnő, ha lekonyul a farkad?
2018. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A fingszagtól konyult le.
2018. okt. 14. 23:11
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

azért az laza,hogy nyomkodod közben a távirányítót...

mondjuk egy szavam sem lehet mert én egyszer elaludtam szopatás közben és arra riadtam fel,hogy a csaj beba-szta az ajtót ahogy elment..:)

2018. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Na, megvolt az esti mese.
2018. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

"Minek neked barátnő, ha lekonyul a farkad?"

Súlyos egészségügyi kockázatokkal jár, ha neked nem szokott soha. Károsodhat a pénisz, és orvosoknak kell kiszívni belőle a vért. Csak szólok.

2018. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem agyam konyult le a kérdésedtől. :D

64F.

2018. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom te nem fingasz hanem felbüfögöd. Mert valahol távozni kell. Van még egy rossz hírem is: szarni is szokott és az is büdös.

Te is sunyi vagy mert nem mertél neki szólni.

2018. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szakítani kell, mert milyen ember már az ilyen, aki képes bélgázt produkálni??? Fúj! Keress olyat, aki kiizzadja szag nélkül és sosem kakál.
2018. okt. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!