Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a barátom haverjai? Mit lehetne velük kezdeni?

Figyelt kérdés

Barátom, mióta velem van, nem igazán jár bulizni, pedig régebben szinte minden buliban ott volt.

Én sose mondtam neki, hogy nem mehet, sőt, volt olyan is, hogy alig bírtam rávenni, hogy menjünk, és mondtam is neki, hogy természetesen nem kell engedélyt kérni, menjen akár nélkülem is.


Neki viszont nincs kedve, nélkülem pláne nem. Haverjai azt hiszik, hogy én tiltom neki, és be is szólogatnak neki emiatt, vagy ha valahol nélkülem van, akkor megkérdezik, hogy na mi van, eltávot kaptál a csajodtól?


Őt ez nagyon rosszul érinti, de azt mondta, hogy akkor is velem akar lenni, csak bántja az, hogy tutyimutyinak nézik.


Mit tehetek én?

Neki mit kéne tennie, hogyan reagálni a beszólásra?



2018. okt. 15. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te nem igazán tudsz mit csinálni, mert ha kiállsz a párod mellett az jön le hogy meg se tudja magát védeni és akkor tényleg tutyimutyinak fogják gondolni.

Neki kéne szimplán megmondania, hogy inkább veled akar lenni bulizás helyett, te nem tiltod és hogy leállhatnának már ezzel a hülye dumával mert zavarja. Ha meg akkora taplók hogy tovább szekálják lehet nem is baj ha nem lóg annyit velük.

2018. okt. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy nézik tutyimutyinak!:)

Bssza a csőrüket, hogy barátnője van, nekik meg nincs.

Melyik hetero férfi részesíti előnyben a férfitársaságot a nőivel szemben? Ugyanmár!:)

Ezt kéne megértenie, és bóknak vennie!

Meg mondhat valami szellemeset vissza, "igen, muszáj levegőt vennünk 2 menet között, majdnem szívrohamot kaptunk", "muszáj óvszert venni, mert kifogyott az ezres csomag" - vagy akármi.

2018. okt. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!