Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok esélytelen már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok esélytelen már?

Figyelt kérdés
Követtem el egy hibát a kapcsolatunk elején. Megpróbáltuk jelenleg együtt is lakunk. Probléma az hogy a barátom kétségek között van/volt. Azt hitte hogy kell nekem más pedig nem. Csak féltem a veszekedéstől és hogy szakít velem. Elmondta a barátom hogy megpróbál bízni bennem. De hogy ne fűzek sok reményt hozzá. Szerinte ne tervezek annyira előre és ne éljem bele magam semmibe. Utóbbi időbe csak rosszabbodott a helyzet mondta hogy mi már csak vagyunk egymásnak és hogy nem tud már komolyan venni. Mondta hogy úgy érzi nem erre van szüksége. És hogy szeretne ismerkedni. A napokba már nem jött haza éjszaka. Kérdeztem hogy hol volt azt mondta más nőnel. Annyira fáj úgy szeretem és helyre akarom hozni a hibámat. Azt mondta tudja hogy nincs hová mennem és hogy maradjak amíg akarok vagy amíg össze nem szedem magam. Azt mondta az én döntésem ahogy érzem. 22F 22N

2018. okt. 15. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Megint csak félinformáció van. Milyen hibát követtél el, és mikor költöztetek össze, még előtte?

Ennyiből amit leírtál, ez ennyi volt.

2018. okt. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ennek vége, van már neki más. De jellemileg sem egy normális, sem nem becsületes. Köszönj el tőle, és ne drámázz, teljesen felesleges, és nem is éri meg egy ilyen emberért. Ettől csak jobbat fogsz találni, és egyenesebbet.
2018. okt. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért felesleges úgy összeköltözni, hogy hátha akkor jobb lesz.

Sürgősen keress lakhatást, vagy beszélj a szüleiddel, aztán minél gyorsabban költözz el. Szakítás után egy fedél alatt lakni a legrosszabb. Végig akarod nézni, ahogy eljár csajozni?

2018. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem segít semmi, kérdező. Részéről elmúlt a szerelem, ami nem biztos, hogy te hibád, de te fogod megszenvedni a hatását.
2018. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem becsületes? Hát mi a becsületes, ha nem az, hogy megmondja ennyi volt és elmondja mi van ahelyett, hogy titokban eljárkálna csajozni és csalná?
2018. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!