Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátnőjével!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőjével! Így már esélytelen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki tetszik, de nehéz dió, viszont nem elutasító velem szemben, talán még szimpi is vagyok neki. Szóval múltkor egyik bulin összejöttem egy alkalmi szexre a barátnőjével egy "gyengébb" pillanatomban. Így már tök esélytelen vagyok a másik lánynál, aki tetszik?
2018. márc. 29. 21:22
 1/8 Zoli780806 ***** válasza:
28%
Nem. Sőt. Még egy 3as is összejöhet.
2018. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, esélytelen vagy.
2018. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy pasi nyomul rám majd lefekszik valamelyik barátnőmmel nálam többé nincs esélye. Ettől függetlenül lehet a szóban forgó csajnak nem akkora probléma.
2018. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után esélytelen.
2018. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek után nem kellenél, mert ezzel azt közvetítetted, hogy egyrészt gyenge vagy és a farkincád vezet, másrészt nem kifejezetten én tetszem, hanem igazából bárki jó, ha könnyen jön.
2018. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Hát ez elég necces.....

Nem tudom, hogy Téged mi bátorított erre, de én ilyet akkor csináltam ifjú koromban, amikor egy lány szórakozott velem, jól felhúzott majd lepattintott. Ilyenkor megkerestem a lehető legrondább barátnőjét és gond nélkül lesmároltam, az is előfordult hogy megdugtam. Minden Nőt zavar, ha levegőnek nézik és a nála kevésbé szépnek tartott barátnőjével kavar a kiszemelt.

Nem erőltetném a dolgot, mert ebből egészséges kapcsolat nemigen lehet, a "barátnőt" viszont még beizzíthatod hátha benne van egy kis szexkapcsolatba.

2018. márc. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a lány ezt úgy értelmezi, hogy nem volt elég erős a vonzalmad, hogy érte tegyél valamit, fontosabb volt neked őnála, hogy egy könnyen kapható nővel eltölthess egy éjszakát.

ami sajnos így is volt.

2018. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy esélytelen. Én próbálkoznék.
2018. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!