Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lánybucsún megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lánybucsún megcsaltam a leendő férjem akkor nem is szeretem?

Figyelt kérdés
A barátnőim rendeztek nekem lánybucsút az egyikük lakásán és rendeltek egy chippendélt.Rábeszéltek hogy ott hagyják nekünk éjszakára a lakást élvezzem ki, tekintve a leendő férjem volt az egyetlen barátom és egyébként is mindenki tartja a száját a pasi meg úgyse tudja ki vagyok részletesen stb tehát közöttünk marad.Ők hajnali 3kor leléptek mi meg együtt maradtunk, bár feszéjezve éreztem magam a pasi feltudott oldani így volt közöttünk szex ami isteni volt, tudta mit kell csinálnia hogy igazán élvezzem. Reggel 8kor keltünk akkor még 1 aktus volt majd mindketten felöltöztünk és elmentünk haza.Azóta se láttam a pasit viszont irtó bűntudatom van ha leendő férjemmel kell beszélnem.
2018. okt. 15. 21:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%

* szex ami isteni volt


Kérdező: neked minden pasival isteni a szex? vagy bárki jöhet csak felhúzzon?:)

2018. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#11: Bocsi, lebuktam. :s
2018. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%

Es ki is fizettek az extra szolgaltatast a baratnok?


"egyébként is mindenki tartja a száját"

Amig nem talakozik egy sztorizgatos este egy kicsit tobb alkohollal.

2018. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
40%
14 Magas paciról lehet nagyot esni-csak a kérdezőnk ezt még nem igen hiszi, de a kevélysége mutatja, hogy közel az ideje.
2018. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

Aztán innentől azért figyelj oda a barátnőidre, mert ebből a szituációból a legegyszerűbb valami miatt zsarolni a másokat.

És igen, tudom, azt írtad, hogy barátnők, de hidd el, nem minden barátság tart örökké.

Azért sok sikert így az esküvőhöz, aztán ha laza vagy, nem azon fogsz majd filózni, hogy ha valamelyik barátnőddel véletlen összevesztek, hogy kikotyogja majd.


Továbbá nem értem, hogy mi a kérdés?

De nagyon szerethetted meg tisztelhetted a személyét a leendő férjednek, annyira, hogy az első (olyan) adandó alkalommal megcsaltad.

Az a szeretet, amivel szereted, nem hiszem, hogy az, amire a leendő férjed is vágyik majd. Te szereted valamilyen szinten, ragaszkodhatsz hozzá, de kétlem, hogy ő ezt a fajta szeretet várja tőled, hogy ha van lehetőség, akkor tárd szét a lábadat. De egyszerű, kérdezz rá nála, hogy nem gond-e, hogy a lánybúcsúdon ez történt. Ha nem gond, akkor ő is ugyanúgy szereted téged, és a legénybúcsún ő is szabadjára engedheti majd magát.

2018. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Undorító ez ha férfiről, ha nőről van szó. "Legenybúcsú" meg "leánybúcsú" címszó alatt rommá alázzák a leendő házastársukat, fűvel fával megcsalják. Aki egy ilyen alkalommal megteszi, más körülmények között is meg fogja tenni. Kérdem én, akkor minek akartok összeházasodni? Gondolom egy percre se jutott eszedbe a vőlegényed, míg a hímringyóval dugtál. Se szerelem, se tisztelet, se becsület... az ilyen ne házasodjon.
2018. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 peca1000 ***** válasza:
14%

Amiről nem tud, az nem fáj.


Idővel egyre kevésbé fog zavarni ez a dolog.


El ne mond neki.

2018. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%

Volt eszed, hogy megcsalt a vőlegényedet? Volt...Akkor arra is legyen, hogy bevalld neki!

Ha annyira szeretnéd, akkor nem tetted volna meg, mindegy mennyire szexi a pasi, vagy mennyit ittál, ha valakit szeretsz, akkor ha totál K.O vagy is szereted.

Ha ezt megcsináltad, akkor ez nem egyszeri alkalom volt, máskor is elő fog fordulni, nem szereted egyáltalán a férfit, akivel vagy, még most hagyd ott, neki teszel ezzel jót!

És komolyan az ilyen nők kellenek a pasiknak...Nem is értem.

2018. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
15%

Azért volt isteni, mert nem használtunk óvszert.

Ízlett a puncid. Megismételhetnénk.

2018. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%

Mennyibe kerül az esküvőtök? 1 millió? Kettő? A ruhád? 200 ezer egy napra?

Ennyi pénzt b .sztál ki most az ablakon.

Dehát aki ilyen hülye amerikai szokásokat tart az meg is érdemli. Én helyből utálom a legénybúcsút, és ezekszerint nem alaptalanul. Az agymosó média meg az agymosott barátok ráderőltetnek egy olyan szokást ahol egy este alatt te leszel a világ legnagyobb s . ggfeje / k .rvája, hiszen nem az h 5-10-30 évet nem bírtál ki megcsalás nélkül hanem egyetlen másodpercet se.

Azt áruld már el ezek után, mi a francnak esküvő? Minek fogadsz meg olyat amiről bebizonyítottad magadnak hogy nem tudod megtartani? Magadat akarod becsapni, a párodat?

2018. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!