Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 30 év házasság után úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 30 év házasság után úgy érzem, hogy megcsaltam a férfjem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A férjemmel 28 éve élünk boldog házzaságban és sose volt semmi problémánk egészen idáig. A munkahelyemen viszont van egy férfi aki állandóan bókolgat meg udvarol nekem az egyik nap pedig ennél tovább ment, konkrétan hárulról átölelt és a bugyimba nyúlt, de több nem történt. Azóta nagyon megbántam, hogy engedtem neki és a férjem előtt is rosszul érzem magam. Hogyan enyhíthenék a bűntudatomon ? A férjem kikészülne, ha megtudná.
2018. okt. 14. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Felejtsd el és vess véget a viszonynak. A férjednek meg NE mondd meg, miért bántanád meg? ne rúgd fel a házasságod egy kalandért.
2018. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem se mondd el a ferjednek, a kapcsolatotokat nem erinti, ha kulonvalji nem akarsz.

Az a masik ferfi meg eleg ocska troger lehet, ha igy "udvarol". Kuldd el a francba.

2018. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
El ne mondd, ennél súlyosabb dolgokat is simán eltitkolnak mások... egy laza sz....ás a wc-ben, egy kis félreqrás a csapatépítőn...
2018. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Hogy nyúlt a bugyidba mikor már hűvös van és szorosabban záródó ruhákat visel mindenki.

Megkérdőjelezném, hogy nő írta ki a kérdést, hehe.

2018. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Én úgy tapasztaltam, hogy előbb mindig a melleimet fogdossák.

A bugyiba nyúlás már többet sejtet, az a következő lépcső.

Előző: aki be akar nyúlni egy bugyiba, az be is fog - akármilyen szoros is az!

2018. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki, mert csak bonyolítanál!

De arról tudj: a kollégád nem fogja már ennyivel beérni; aki egyszer egy bugyiba benyúl, a többször is be fog nyúlni! (pláne ha érezte, hogy be is nedvesedtél!)

2018. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ha 28 éve házas vagy, akkor már lehet az a korosztály vagy, akinek kevesen akarnak benyúlni a bugyijába. Még ha 28 éves lennél, azt mondanám érthető. Mennyi idős vagy te kérdező?
2018. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem viszonyról van szó mert csak 1x történt meg a férjemnek pedig ha akarnám se tudnám elmondani. Amitől jobban tartok, hogy a munkatársam elpletykálja másoknak. Egyenlőre várok egy kicsit, hátha az idő megoldja.
2018. okt. 14. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire nem lehetsz ökör 28 éves kapcsolat után.

Szerintem kamu a kérdésed, csak egy unatkozó 40+-os nőci vagy aki kínjába már nem tud mit kezdeni magával..


Örülnél neki ha egy fele ennyi idős házasságot egyáltalán fel tudnál mutatni. Nem véletlenül vergődsz ennyire...

2018. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

A pasinak a bókolás utáni következő lépcsőfok az, hogy a bugyidba nyúl és letapizza a nemi szerved?! Már bocs, de ez egy paraszt...hol dolgoztok, vágóhídon?!


Ha ez nem kamu, gratulálok ehhez a tahó "udvarlóhoz"....ez lesz az tipikusan aki téged is úgy csalna hogy ha félrepillantasz, egy masik kolléganő p*náját fogdosná. Ezért fel ne add a házassagod.

Bár mondjuk nem értem miért adtad ilyen olcsón....nekem is bókolt kollégám pedig házas vagyok, de ha egyszercsak hátulróla bugyimba nyúlt volna olyat kapott volna visszakézből hogy az utcán is hallják. És tán még jelentem is a HR-en zaklatásért.

2018. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!