Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » :( Mit tegyek hogy el felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:( Mit tegyek hogy el felejtsem és ne keressem? Később miért akarja most miért nem? 4év után vége lett életem szerelmével! Nagyon szeretem, kb 2 szer mondtam neki hogy béküljünk ki mióta vége! Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Tegnap felhívtam telefonon,mondtam neki hogy nem bírom tovább nélküle és nagyon szeretem probáljuk meg!

Ő mondta hogy nem fog velem kibékülni, értelmetlen.Én kérdeztem hogy soha?Ő azt mondta hogy nem soha de most nem!

Ezzel is mit hülyít?Most nem akar, később pedig igen?

El kell felejtsem, most pedig gondolom örül hogy megalázkodom előtte!


2010. jún. 24. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
még barátként se keresd, ugysem hinné el h csak barátként keresed
2010. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ja és majd ne add be rögtön aderekad, perzse ha felkeres legyél kedves, de ne mutasd kih mennyire örülsz ennek és ne mondd el h erre vártál...
2010. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!