Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárjam ki az életemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam ki az életemből a volt párom és hogyan dolgozzam fel, hogy csak akkor kellett neki a kapcsolat mikor minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Én is elég nehéz eset vagyok de mindig menekülni akart a kapcsolatból mikor egy kis probléma adódott volna. Nagyon elszomorít ez mert többször megpróbáltuk, azt hittem már ki tud tartani és komolyan tudja venni.

Voltak félre érthető helyzetek és mikor ezeket szóvá tettem inkább hagyni akarta hirtelen a kapcsolatot, majd mindig vissza kedveskedte magát hozzám.

Egy kapcsolat nem csak jó időszakokból áll de ezt szerintem ő egyik kapcsolatában sem tudta megérteni, inkább megfutamodott.


Hogyan lehet ezt lezárnia magában az embernek minél könnyebben és hamarabb?

Szerintetek sem javulna már a helyzet?

20L



2018. okt. 18. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Bajban mutatkozik meg a hogy ki barát, ki ellenség. Ahelyett, hogy örülnél, hogy kiderült, és időben, ehelyett itt szenvedsz. Én a helyedben biztos, ha hosszútávra nézném a dolgokat örülnék. Mert az ember csak nyer, ha kiderül, hogy ki kicsoda, és a lehető leghamarabb.
2018. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!