Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az rendben van ha egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rendben van ha egy kapcsolat hullámzik?

Figyelt kérdés
Vannak napok, amikor szerelmesek vagyunk, vannak napok, amikor veszekszünk és vannak napok, amikor beszélgetni is alig tudunk. Furcsa érzés, mert én szeretném a kapcsolatunkat fejlődő pályára állítani, nyilván egyénileg is fejlődünk és párba is, de vannak rossz napjaink. Szerintem nem kellene hogy legyen. Hosszabb kapcsolatban élők válaszait várom.

2018. júl. 24. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Igen, normális, ha hullámzik, de nem mindegy, hogy hogyan. Normális, ha szerelmesek vagytok, és az is, ha néha veszekedtek. De azt nem értem, hogy alig tudtok beszélgetni, ez mit jelent? Nincs mit mondanotok egymásnak?
2018. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vannak napok, amikor fáradtak vagyunk vagy frusztráltak és akkor valahogy egy két szónál többet nem tudunk beszélgetni.


Hogy érted hogy nem mindegy hogyan hullámzik?


Tudnál példát mondani?

2018. júl. 24. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Úgy értem, hogy nem mindegy a veszekedés és a hullámzás foka. Ha csak összekaptok valamin, vagy néha van nézeteltérés, vagy véleménykülönbség, az teljesen normális. De, ha teljesen más az értékrendetek, semmiben sem értetek egyet, és minden nap vitáztok, az nyilván nem jó. (Mi 11 éve vagyunk együtt)
2018. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Így van. Ha mindketten a trópusokon éltek és mindig ugyanazok a meleg hullámok jönnek majd lecsendesednek azzal még nincs probléma.


De ha az egyikőtök az északi sarkon lakik a másik az egyenlítőnél és a hideg meleg hullámok találkoznak azok idővel kárt tesznek egymásban és a természetben.

2018. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán nem normális. Több évtizedes házasság van mögöttem. Voltak hullámzások, de általában szélcsend volt. És, soha nem tudtunk annyira fáradtak lenni, hogy ne szerettünk volna a másikkal beszélgetni...
2018. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig beszélgetni, néha elég ha csak ott van másik és együtt vagyunk. De ha a másik jelenléte is zavar, az már gáz....
2018. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4+1
2018. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Nekem így nem. Zömében még 4 év után is nagyon szerelmesek vagyunk...nem csökkent, csak fokozódott. Veszekedés 2x /év, kb 10-15perc majd nagy összeborulás. Sosem aludtunk el haraggal, mindig egymas felé fordulva, egymás kezét fogva... volt hogy nem volt kedvem annyira beszélgetni de attól még csendben odabújni és atölelni, az mindig jó volt....
2018. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindegy utána mi történik. Ha utána összeborultok vagy egy vita nagyobb beszélgetéshez vezet, probléma megoldáshoz akkor a viták főleg a kapcsolat elején építő jellegűek és hasznosak is. Az sem mindegy, hogy milyen körülmények vannak: a másik feszültebb, stresszesebb időszak, kevesebb szex, stb ezek mind alapból feszültséget eredményezhet ahol egy kis nézeteltérés is nagy vitába torkolhat.


Nálunk is volt sok vita, amíg meg nem tanultuk, hogyan kezeli a másik az ilyen konfliktusokat. Tudtam hogy mire miért reagál úgy, hogy időt kell adni neki hagy nyugodjon le és hogy csak utána lehet vele beszélni. Ha időben feladtuk volna, akkor sosem lenne olyan harmonikus kapcsolatunk mint most. Nagyon megalapozta az intimitást, az hogy ismered ennyire a másikat, sokkal mélyebb kötődést eredményezhet mint az a kapcsolat ahol ilyen viták nincsenek.

2018. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a normàlis. Ên nem tartom annak, ha veszekedéssel próbàl kommunikàlni egy pàr, vagy az érzelmek hullàmzanak csak mert épp valami nézezeltérés van.

Nem tudom , én ezt a kedvesemmel nem tapasztaltam. (exemmel igen, de az a kapcsolat egy kalap szar volt, ki is léptem belőle. )

8+ éve vagyunk együtt, minden nap szeretjük egymàst, ez fix, szilàrd, erős, sosem hullàmzik. A beszélgetéssel sem volt soha gond. Mi pl nem veszekszünk, soha. Nem a stílusunk. + Èrtelmét se làtjuk. Ha valamiben nem értünk egyet, azt normàlisan megbeszéljük, nem volt ezzel probléma. Szerintem ahol az érzelmek hullàmzanak, veszekedések vannak, abban a kapcsolatban a felek nem valóak egymàshoz, nem illenek össze. Èn a magam részéről nem erőltetném. De ez én vagyok...Màsok meg màshogy àllnak hozzà és jobban ragaszkodnak.

2018. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!