Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátráltató tényezők lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátráltató tényezők lehetnek az egészségügyi problémák egy kapcsolatban, ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Mint pl? :) amúgy aki szeret az önmagadért fog, a "hibáiddal" együtt.
2018. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen igen. Bár nem írtad, hogy milyen problémák. Egy komolyabb betegség bizony komoly hátrányt is tud jelenteni.


Egészségügyi szempontból saját magamra én négy olyan dolgot tudnék mondani amiből kettő biztos, hogy hátrányt jelentene.

2018. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bar ez fugg a problematol is.
2018. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy milyen kaliberű problémákról van szó.
2018. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nálam az volt. Nem kellett volna lisztérzékenyen egy malomba szervezni az első randit -.-"
2018. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez személy függő. Van ami nekem belefér, másnak nem, vagy vica versa.


Pl. ha szemüveges,hallókészülékes, laktóz, vagy bármi egyéb érzékeny, azaz olyan betegsége van, ami mellett teljes életet élhet és kontrollálható, pl cukorbeteg, az számomra nem gond. Ha tolókocsis mozgássérült, vak vagy siket, vagy bármi olyan baja van, ami megnehezíti jelentősen a hétköznapokat az már nálam hátráltató tényezőnek hat - hangsúlyozom - ismerkedésnél.

2018. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mindegy, hogy miről van szó, megírhatnád.
2018. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most eü gonddal szenvedek... de annyira, hogy nincs energiám párt keresni.
2018. okt. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!