Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? elmondjam egyátalán? Részben egészségügyi kérdés, leginkább nőktől várnék választ (18L)

Figyelt kérdés
egy műtét után antibiotikumot kellett szednem, amitől az immunrendszerem kvázi eltünt. köztudott, hogy a nőknél fenn áll ilyenkor a fertőzés veszély a nemi "részeknél", ami engem sem kímélt. Egyátalán nem súlyos, de nyilván zavaró, kellemetlen. barátommal pár hete nem volt közöttünk szex, nem találkoztunk már kb 2 hete egyéb okok miatt, de szerdán újra megyek hozzá. A probálma az, hogy a kezelés a BV-re (bakteriális fertőzés) 7 napig tart, amit kedden kezdek... ő 19, én vagyok az első kapcsolata, 3 hónapja vagyunk együtt, és nem szeretném "elijeszteni". gondolom megérti, de ha mégsem? :(

2018. jún. 17. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem érti meg, akkor egy idióta kisfiú, nem férfi. El kell neki magyarázni, hogy a nőknél a hüvelygomba és egyéb fertőzések jó része nem az igénytelenségből fakad, hanem megborul a hüvelyflóra valami miatt (pl. antibiotikum szedés) és ennyi. Ha ezt valaki nem képes felfogni, azzal nem lehet mit kezdeni.
2018. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%

Ha mégsem...

akkor járhatsz örömtáncot, hogy micsoda szerencse ért! Más nők leélnek egy életet abban a biztos tudatban hogy a párjuk szereti és jóban rosszban ott lesznek melletük. Aztán terhesen lelép, megcsalja. Súlyosabb betegség esetén megcsalnak menekülnek... stb.


Ha a párodnak csak addig vagy értékes amig rádfeküdhet akkor te valami hihetetlenül szerencsés lány vagy hogy még idejében kiderült, hogy a fiú egy lyukas garazst sem ért.

2018. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy bakteriális? Nekem logikusabb lenne a gomba az antibiotikumszedés után. Mindenesetre én 3 nap alatt mulasztottam el hüvelygombát azzal a módszerrel, hogy gombaellenes krémet használtam külsőleg és olyan 4 óra múlva probiotikus hüvelykapszulát nyomtam fel. Szerintem antibiotikumos kezelésnél is fontos a hüvelyflóra helyreállítása ilyen jó baktériumokkal.
2018. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy az antibiotikum egyik mellékhatásaként a hüvely pH-ja megváltozik és az amúgy is legyengült szervezetet hamar megtámadják a fertőzések...ott is.

Ha megérti ok, ha nem, akkor másban sem lenne a támogatód.

2018. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Ha a párodnak csak addig vagy értékes amig rádfeküdhet akkor te valami hihetetlenül szerencsés lány vagy hogy még idejében kiderült, hogy a fiú egy lyukas garazst sem ért."


nem, nem csak addig vagyok értékes, nem eröltet semmit, abszolut normális ilyen téren is, a fáradtság miatt nem volt semmi közöttünk már lassan 3-4 hete (tanulás, érettségi, élet stb) és egy rossz szava sem volt, de most az érettségi után mint "megkönnyebülés", én sem szeretném kivonni magam semmi jóbol :D csak muszáj.. leginkább attól tartok, hogy valahogy eljut a mamájához, anyjához a hír, hogy "beteg" vagyok. (ált. annyira segíteni akar, hogy tanácsokat kér a családtól)

2018. jún. 17. 19:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is összeszedtem egy bakteriális hüvely fertőzést, de amint elmentem a nőgyógyászhoz megkezdte a kezelést, ami 13 nap volt, én is most vagyok egy kapcsolat elején, nem akartam így indítani, így azt mondtam a srácnak, hogy most pont meg van nem alkalmas, elfogadta és kész.
2018. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

igen, biztos hogy bakteriális, volt gomba is régebben, de az csak egy betegség után =immunrendszer a padlón, (+ uszoda) ._. nem volt jó ötlet

ez most más jellegű

2018. jún. 17. 19:36
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 igen erre én is gondoltam, de szerencsétlenségemre pont utána fog megjönni, amiről ő sem hiszi el hogy 10 napig tart.. (tudja hogy ált. 3 nap) :(
2018. jún. 17. 19:38
 9/17 A kérdező kommentje:
ez még eszembe sem jutott.. mi van ha a kezelés alatt jön meg? mondjuk a 4. napon? várjak inkább, amí megjön és elmúlik, vagy kezdhetem? (canesbalance- géles kezelés)
2018. jún. 17. 19:44
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb készítményt menstruáció idején nem ajánlott használni, mert nem tudnak kellőképpen hatni. Ha pár nap múlva kezdődne a menstruációd, akkor szerintem várd meg, amíg elmúlik, és utána kezdd el a kezelést.
2018. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!