Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok az apró de komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az apró de komoly jelek amik ismerkedéskor arra utalnak, hogy hosszútávra tervez a ffi?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen jelek.
2018. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más és más. Nincsen ezekre a "jelekre" egy általánosan alkalmazható értelmezési rendszer.
2018. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bemutat a szüleinek,barátainak.
2018. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akar az első randin az ágyba vinni. És a máaodikon se. Érdeklődő irántad, a személyiséged iránt, és nem csak megjátsza. De biztosra soha nem lehet menni.
2018. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs rá általános, de nektek mi volt?
2018. ápr. 26. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt: Nincsenek általános jelek.

Másrészt: Aki elég figyelmes, az észreveszi a másik szándékait. Aki nem, az nem egy kézikönyvből fogja levenni.

Harmadrészt: Általában tök felesleges bármilyen jeleket leírni annak, akit sorozatosan átvágnak, mert ugyanúgy továbbra is a saját feje után fog menni.

2018. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem akart lefektetni az elso randin,sot az elso egyutt alvasra direkt nem hozott gumit,elment nemibetegseg szuresre mert kertem,keresett minden nap es sosem kaptam hazugsagon,rendszeresen jott latogatni,fixaltuk a kov randit mindig,beszelt rolam a baratainak,az elso adando alkalommal be is mutatott nekik,3honappal kesobb forszirozta az osszekoltozest, egyszer szoba kerult h ki hol lesz 10ev mulva,mondta h egymast fogjuk boldogitani es lesznek porontyaink. Azota osszekoltoztunk,2.5eve egyutt elunk,ismerkedes+3evre megkerte a kezem. Mar az elejen ereztem h o lesz a ferjem (sosem ereztem ilyet azelott), szerintem o is vhogy ilyesmit erzett mert senkinek nem vett gyurut azelott,tolem mar 2honap utan kerdezte h milyen gyuruk tetszenek.
2018. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és amik arra utalnak, hogy a nő végleg veled tervez? engem pont az érintene..
2018. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!