Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Reggel mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Reggel mikor felébredtek hogy viselkedtek, milyem a természetetek? Bújós, kedves, mosolygós vagy inkább senki ne szóljon hozzátok típusúak vagytok?

Figyelt kérdés
Persze tudom, függ h egyedül ébredtek vagy h párotok mellett. Írjátok meg midkettő érdekelne. :)
2018. okt. 19. 07:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mivel már régóta vagyok egyedül, így már egyedül is bujnék valakihez. :D Imádok ölelkezni, megnyugtat, erőt ad, úgy érzem, hogy biztonságban vagyok.
2018. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok, mint a vicces macskás videókban a macska, amelyik akkor kelt. Félkómásan leesek a galériáról meg nekimegyek a falnak.


Reggel nehezen kelek, világomat nem tudom, van hogy fogom a zoknim és nézem sokáig, hogy mit kell csinálnom.

2018. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem attól függ, hogy kivel kelek, hanem hogy mennyire vagyok kipihent. Az alváshiánytól ritka morcos vagyok.
2018. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Párom mellett szoktam felkelni, mivel ő még jó sokáig alszik ezután, kedvetlen vagyok, ha hozzábújok az csak idegesíti.

Ha meg egyedül kelek fel akkor is kedvetlen vagyok.

Ja mondjuk ez lehet a depresszió miatt van :D

2018. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon bújós lennék...
2018. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

Az exem mellett kedvetlenul es "ne szolj hozzam mig nem ittam kávét" ébredtem kb elejétől fogva...

Mostani mellett meg odabújok mint a cica, átölel és mindig jóóó :-)

2018. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6-os, elnézést a tolakodó kérdésért, de mióta vagytok együtt? :)
2018. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A kettő mixe. Hétköznap, mikor csörög az a nyomorult óra hajnalok hajnalán, odabújok, és elküldöm az órát melegebb éghajlatra. Olyankor jobb nem hozzám szólni, férjem átölel és közli, olyan végtelen zen hangon, hogy "tudom."

Hétvégén cuki vagyok, bújós kiscica, mosolygós, kedves.

2018. okt. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyedül ébredek pár éve, és változó. Ha kimerült vagyok, akkor nem vagyok mosolygós, inkább csak úgy fekszem vagy ücsörögök még az ágyban, míg magamhoz nem térek rendesen. Ha rendben vagyok, akkor tudok jókedvűen ébredni.
2018. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Jókat derültem a válaszokon. Mennyi bújós nő van itt, bezzeg vita során nem bújnak el. 😂
2018. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!