Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a dom-om...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a dom-om azt mondta, hogy egy hetem van szakítani a barátommal?

Figyelt kérdés
Ilyenkor eszembe jut, hogy másoknak is vannak érzelmei. Nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy velem teljesen felesleges kapcsolatban lenni, mert az emberek 99%-a nem felel meg az illúzióimnak
2018. okt. 19. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
"Nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy velem teljesen felesleges kapcsolatban lenni, mert az emberek 99%-a nem felel meg az illúzióimnak" - majd elmeséled a "dom"-odnak, hogy milyen fájdalmat okoztál a barátodnak, így a szakítás miatti lelkiismeretfurdalást még majd megdobja valami plusz lelki és fizikai büntetéssel, a végén meg élvezel egy jót.
2018. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én nem akarok ilyen lenni. mégis mindig azokhoz kezdek el kötődni, akik olyanok, mint meursault a közönyben, még arx nélkül is.
2018. okt. 19. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

arra ne számíts h össze akar veled jönni, csak szeretné h teljesen az ő alárendeltje legyél.


neked kell eldöntened mi a fontosabb, h egyáltalán szereted-e a barátod, ha igen, akkor a szerelem fontosabb, vagy a bdsm vágyaid megélése. te is gondold át, h sokkal jobb szub tudsz lenni, ha nincs párod, hanem egyedül vagy, sokkal kiszolgáltatottabb, csak a domodra gondolsz, nem kell titkolózni, akár egész hétvégéket is bezárva tölthetsz egy ketrecben, vagy épp amit szeret csinálni veled.

2018. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hülye? Mi az a dom-om? :O
2018. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
@4: [link]
2018. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 nem tudom, néha nagyon megvisel a bánásmódja (lelkileg). de éppen emiatt, ha megdícsér az sokkal többet ér. és sokkal jobban megérti a realitásomat, mint a barátom. de nem vagyok szerelmes egyikükbe sem.
2018. okt. 19. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Stockholm szindróma. A barátodat hagyd ott, jobbat érdemel. Éld ki amit ki akarsz, de a vége majd fájni fog. Jó mulatást.

Egy ex szub.

2018. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek vagy a barátoddal, ha nem vagy szerelmes bele?

Szobatársat bárhol találhatsz, minek barát, ha nincsenek érzéseid felé?

Éld ki magad ha ezt szeretnéd, aztán ha úgy érzed, hogy valakihez kötődsz lelkileg, akkor lehet készen állsz majd egy kapcsolatra.

Te is tudod, hogy nem te vagy számára a tökéletes, akkor miért húzód csóri embernek az idejét veled?

Neked te meg lelkiismeretfurdalás nélkül tudsz max a szexuális életedre koncentrálni.

2018. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!