Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátommal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátommal nem lehet szakítani? Hogyan kéne kezelnem ezt?

Figyelt kérdés
Évek óta vagyunk együtt.Többször volt szakításunk amit én kezdeményeztem. De mindig visszafogadtam mert írkált,hívogatott hozzám járkált.Meg mert gyenge és hülye vagyok.Legutóbbi szakításunknál már mással randizgattam és akkor is meg akarta oldani a dolgokat.Muszájnak éreztem a vele való találkozásokat mielőtt felforgatja az életem a nyakamra járással.Az lett a vége hogy úgy vette nem szakítottunk és megcsaltam és velem megbeszélte de a másikat meg akarta verni.Vele maradtam csakhogy lehiggadjon de utána mellette ragadtam mert amúgy rosszul bánik velem a környezetem meg valahogy nem akartam egyedül lenni meg tán szeretet is volt/van irányában.Amúgyis úgy érzem tartozom neki.Csak az a gond hogy nem ő az igazi.Akkor minek húzzam az időt.De amúgy mintha egyáltalán nem akarná tudomásul venni ha én nem akarok vele lenni.Olyan mint aki tárgyként kezel.Egyre rosszabbul érzem magam emiatt.Én még más férfiakat is akarok az életembe.Most megint szakítani fogok de nem lesz könnyű.Mi a baja?Mit kéne tennem?

#baj #barát #szakítás #birtoklási mánia.
2018. aug. 1. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Számít az? 20 vagyok.
2018. aug. 1. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem lehet szakítani??? Vágd ki, mint macskát s.arni!


Aztán mondd meg neki, hogyha nem hagy békén feljelented zaklatásért.


Ne légy már ilyen élhetetlen!


Azért tudja ezt csinálni veled, mert te hagyod neki! Valahogy nem tudlak sajnálni.

2018. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Figyi utolsó ha csak ennyi bajom lenne már rég megoldottam volna.Velem még ez az alak bánik a legjobban csak mert elba.sztam a ku.rva egyetemet.
2018. aug. 1. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Letiltod a telószámát, facen, instán skypon, mindenhol

Aztán ha a házadnál zaklat, akkor meg ráhívod a rendőröket. Egyszerű...


Jaa, hogy te nem akarod megbántani őt!? Akkor edd meg a szart, amit főztél! Ne haragudj, nem sértést meg támadást szeretnék ezzel, csak úgy tűnik, hogy nem akarsz változást, csak a rinya megy, de az ezerrel 🤔


Tehát ez a mit kéne tennied..? VALAMIT! CSINÁLJ VÉGRE VALAMIT! Kérlek! 🙏🙏🙏 mert eddig semmit sem tettél a változásért. Mondtál valamit, ami utána tettekben nem jelentett semmit, mintha elfelejtetted volna...

Szóval:

Zavard el őt a bús bánatos édesanyja pichájába! ...például. Ennyit tehetnél 😇

2018. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy, hogy nem szabad finomkodni, hanem le kell tépni a sebtapaszt. Ha szakítani akarsz, akkor tedd azt - közöld vele a döntésed és zárd le minden kapcsolatod, ami vele volt.
2018. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy nem lehet vele szakítani, hanem hogy te nem tudsz vele szakítani. Állandóan visszafogadod stb., 20x szakítasz, veled vannak nagy bajok.
2018. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki semmi baja nincs, TE vagy a hülye, amiért hagyod visszaédesgetnie magát ;)
2018. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerek-perec megmondod h ez a kapcsolat neked így nem jó, nem szeretnéd tovább folytatni me nem érzed benne jól magad, és szeretnél továbvblépni, megtalálni egy olyat aki jobban hozzádillik, és neki is sok boldogsagot kívánsz, kivánod h ő is találja meg
2018. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!