Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nincs kedvem találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs kedvem találkozni a barátommal, nincs kedvem szexelni se. Viszont nem akar szakítani. Mit tegyek így? N

Figyelt kérdés
Decemberben romlott el minden. Főleg miattam. Most záróvizsgáztam és kb alig találkoztunk. Éjjel nappal tanultam. A vizsgám 5-ös lett, a kapcsolatom meg tönkrement. A barátom ajánlotta fel,hogy ne talizzunk a vizsgáig (a megye két külön részén lakunk, egy talira rámegy egy nap) hanem tanuljak, és majd bepótoljuk. Január elsején találkoztunk utoljára, de december elején volt szex.. Nekem nem is hiányzik az egész. Holnap találkoznánk de semmi kedvem hozzá. Ő meg azt hajtja hogy nem ezt érdemli. Elmúlt a szerelem is részemről. Szívem szerint szakítanék. Viszont ő nem akar. Azt mondja az érzelmek visszajönnek és nem akar elveszíteni. Én őszinte voltam vele,úgyhogy amit ide leírtam azokkal ő is tisztában van. Most mit tegyek így?
2018. jan. 22. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Döntsd el hogy adnál egy esélyt a dolognak hogy még egyszer találkoztok és hátha, vagy nem, és akkor nem.


Csak az ő kedvéért nincs értelme kapcsolatban lenned.

2018. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
a leírtakban már választ is adtál magadnak: "Szívem szerint szakítanék." "Elmúlt a szerelem is részemről." Persze azt gondold végig, hogy a mostani érzelmeidet, állapotodat menniyben okozhatja a záróvizsga miatti hajtás, nagy feszültség, stressz eredménye lehet a kiüresedett semmihez semmi kedvem állapot. Ha már ezt érezted a tanulás előtt is, akkor zárd le békében a kapcsolatot.
2018. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon! Neked nem kell, akkor viszlát.
2018. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs kedved vele lenni, akkor szakítsatok! Tényleg nem ezt érdemelné a fickó, de ez jutott neki.
2018. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen pont csak ürességet érzek.

Nem is hiányzik már nekem. Elvagyok magamnak.Sajnálom is őt mert tényleg mellettem volt végig, meg ő rendbe akarja hozni.

Köszi az eddigi tanácsokat! Hasznosak :)

2018. jan. 22. 14:43
 6/21 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben amugy az egyik fel nem akarja a szakitast. Sajnalatbol nem szabad valakivel fenntartani egy parkapcsolatot.


Ha te veget szeretnel fetni a kapcsolatnak, azt el kell, hogy fogadja, ha tetszik neki, ha nem. Neked pedig nem kell arra varnod, hogy ö mondja ki vegül.

2018. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Ne hülyéskedj már, marhára melletted volt, ha 3 hete nem találkoztatok... épp amikor a legnagyobb szükséged lett volna rá, akkor szállt ki. Nem igaz, hogy 3 hét alatt egyszer sem tudott volna elmenni hozzád, ha nagyon akar. Én is kiábrándulnék egy ilyen "nagylelkű" felajánlás után.
2018. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Jaj én is voltam már így... megmondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes. Erre tudod, mit mondott? Azt, hogy nem baj, neki nem kell szerelem, a lényeg, hogy maradjak vele! Mondom mivaaan? Adtam neki még egy esélyt, mert nagyon erőltette, de semmi értelme nem volt. Pár nap után ismét szakítottam, ezúttal végleg.
2018. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha úgy érzed, jobb egyedül, akkor nem kell más lelkével foglalkoznod, sőt, jobb ha egyenesen megmondod, hogy nem szeretnéd folytatni. Szerencsére semmi jogi kapcsolatotok sincs, hogy a "de ő nem akar különválni" dolog nehézkes legyen.

Ez nem önzőség. ha akarod, megpróbálhatod még pár tali erejéig, de ha nem is hiányzik meg nem akarsz találkozni se vele, szerintem csak időpazarlás. Szakíts, és éld az életed :)

2018. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#7: Ha akartam volna találkozhattunk volna. De inkább elfogadtam amit felajánlott. Ne őt hibáztassátok..


#8: Na ez a szöveg nálunk is volt. Hogy nem zavarja ha nem érzek már úgy csak maradjak vele. Meg hogy vele veszítettem el a szüzességem és azt is megkaptam hogy mennyit segített nekem mindenben szex terén is,most meg ez a hála.

2018. jan. 22. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!