Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok mit jelent az, ha az utcán ránéztek egy férfire és elhúzátok a szátokat, esetleg felnéztek az égre? Mi ez az új őrület?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 10:33
 1/8 Uránoszi farkas ***** válasza:
0%

Én nap mint nap tapasztalom ezt. Valószínűleg csúnya férfi vagy, ha te is.


üdv, egy csúnya F/27

2018. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam ilyet, ha “úgy néz meg” egy férfi... szal amikor nem csak úgy összeakad a tekintetünk véletlenül - ami emberek között elég gyakran előfordulhat -, hanem amikor beáll az arca erre az undorító “demegdugnálak”-kifejezésre, épphogy nem csorog a nyála közben...
2018. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Detto. Mikor kocsanyokon log a szeme.
2018. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez valami "új őrület", egyébként meg nincs olyan, hogy a nők most kollektívan ezt csinálják, jövő héten meg azt. Engem már általános iskolában is kiröhögtek, mert felfelé néztem, mikor bementem egy emberekkel teli terembe, valahogy kialakult ez nálam, mert amúgy is mindig bántottak és gondolom egy "semleges" helyre akartam nézni, ahol nem látom, hogy az egész osztály rajtam röhög, mert már megint kitalálták rólam, hogy titokban pötsöm van vagy leszbi vagyok. Már elmúltam 20, de még most is néha észreveszem, hogy sok ember között (pl tömegközlekedésen) inkább felfelé nézek, mert kellemetlennek érzem, ha valakinek az arcába kell bámulnom. A számat gyakran húzgálom, semmi mögöttes jelentése nincs a dolognak, van, hogy egy kajadarabot igyekszem kipiszkálni a nyelvemmel a fogaim közül és van, hogy a szám belsejét harapdálom az idegesség miatt.
2018. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Ez nálam a teszt, hogy normális ember vagy, vagy sietni kell előled. Ha egy ilyen nézésre elkapod a tekinteted, akkor normális vagy, csak elbambultál. Ha továbbra is nézel, sorozatgyilkos vagy.


Nyugika, nem vagy különleges, mert öreg nénik is baromi gyakran megbámulnak. Őket is "visszanézem".

2018. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne légy paranoiás.
2018. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nézek vissza undorodva, mikor bunkó megbámulást kapok, belebámulnak az arcomba.
2018. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt,hogy mekkora szerencsétlen ez a pasi..
2018. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!