Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt a szorongást ès fèlelmet?

Figyelt kérdés

Egy szakcsoportba jártunk és van egy olyan érzésem, hogy neki is bejöttem.

Én már egy hete nem járok, rövid ismeretség volt.

De Pl. beszèlgetést kezdemènyezett meg mindig észrevett ès köszönt.Olyan èrzèsem volt mindig mintha figyelne rám.


Viszont én tele vagyok szorongással és félek attól, hogy közelebb kerüljek valakihez, főleg lányhoz.. főleg olyan lànytól fèlek aki ilyen szinten elvarázsolt.


Úgy érzem, hogy miatta le akarom küzdeni a fèlelmeimet.

Visszafogott aranyos lányról van szó 21 évesek vagyunk



Közös téma lenne, csak félek beszèlgetni vele.

Nem merek ràírni meg felhívni sem


2018. okt. 21. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig lépned kell, különben el fogod veszíteni. Azt jobb lesz nézni, ha majd valami másik pasi ölelgeti? Aki bátrabb volt odamenni hozzá?

Mindannyian félünk, hogy rosszul sülnek el a dolgok, hogy visszautasítanak, hogy elveszik egy álom. Egyszerűen csak ne AGYALJ annyit! Ne pörgesd bele magad a felesleges gondolatokba. Csak írj rá, de tényleg. Nem is kell nagy mondat. "Szia! Pont rád gondoltam, mert" és felhozol egy olyan témát, ami közös! Később bánni fogod, ha most nem cselekszel.

2018. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!