Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is várjátok már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is várjátok már, hogy legyen karácsony?

Figyelt kérdés
Én nagyon :D Megvettétek már az ajándékot a párotoknak?
2018. okt. 22. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
26-án dolgozni fogok. Igen, negvettem már, 1-2 év múlva meg is kapja, amint megérkezik az életembe.
2018. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem szoktam ünnepelni, tehát nem is várom a karácsonyt.
2018. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem várom, nincs párom.
2018. okt. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem,mert uralom a karácsonyt.Nekem dec 24-en van a nevnapom es dec 25-en a szulinapom.Már 27 éves vagyok de egész életemben ha 3x köszöntötték fel..mert akkor kit érdekel hogy szüli név napon van..hiszen karácsony van..
2018. okt. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
Szép ünnep a karácsony, de már nem arról szól mint gyerekkoromban. Régen emlékszem mamám mindig kötényben, kendővel a fején sütött főzött. Nagyon készült fogadni a családot és akkoriban még pluszban az volt a szép hogy nagy hó volt, a házakban igazi fenyőfa illat és hasonlók. Ma meg a fának sincs semmi fenyő illata. Talán ami miatt nincs már szép karácsony szinte sehol, az a kiégettség. Nem maradt meg bennünk az a nyugodtság és jóság, ami 25-30 éve még alap volt. Mindenki úgy van vele mostanában hogy végre legyen már december 27 hogy lehessen menni vásárolni, mert az már ugyanolyan sima nap és ezzel a felfogással nyűg az ünnep is. Én sem várom már úgy mint régen, de bízom benne hogy idén jó és kellemes lesz az ünnepem. Még nagyon korai, de kívánom nektek is, hogy aki utálkozva várja ezt a szép ünnepet, ő is örülni tudjon és szépen töltse családi körben a karácsonyt!
2018. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
39%
Én nagyon várom, mert ez az egyetlen időszak az évben, amikor több időt tudok eltölteni a családommal. És olyan békés mindig a hangulat. Meg a finom illatok, sütik, esti filmezések...imádom:D
2018. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
Azta, nagyon megdöbbebtettek a kommentek. Nem gondoltam volna, hogy ennyien utálják a karácsonyt.
2018. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem ráadásul tuti dolgozni fogok.....
2018. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!