Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők csak jóképű férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak jóképű férfiaktól szeretik a bókokat?

Figyelt kérdés
Ha egy csúnyább srác mondja arra hogy reagáltok?
2018. okt. 23. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én pl. az üres, személytelen bókot senkitől nem szeretem. A személyeset meg leginkább attól szeretem, aki számomra vonzó, de az nem biztos, hogy más számára is vonzó, lehet egy másik nőnek más az ízlése.

Viszont szeretem a bókot nemektől függetlenül mondjuk valamilyen teljesítményem, eredményem elismeréseként, mondjuk szakmai téren, sportban, ez visszajelzés nekem, hogy jó az, amit csinálok, és ösztönöz a továbbhaladásra.

2018. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem pontos. A nők azoktól a férfiaktól szeretik a bókokat, akik tetszenek nekik. Ez viszont nem minden esetben és nem feltétlenül esik egybe azzal, amit a túlnyomó többség jóképűségként definiál. Nagyon sokszor persze igen.
2018. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Egyértelműen. Mint ahogyan képesek elnézni nekik akár a megcsalást is még akkor is, ha a szemük előtt történik. Hiszen az olyan természetes, hogy néha-néha kicsapong a jóképű, menő pasika. Jár neki, mert olyan jóképű, és kedves, és rendes, és menő.
2018. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#1-es: jé, az üres, semmitmondó bók, mint olyan, bennem fel sem merült.
2018. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha ronda vagy felesleges próbálkozni...
2018. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Lenyegebe igen.

Gonosz lelkek vagyunk.

Szeretjuk ha jokepu hapsi bokol, a rondaktol meg elvarjuk h ne nezzenek rank.

2018. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Ami a tetszetős sráctól bók, az a csúnyább sráctól zaklatás
2018. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

"az a csúnyább sráctól zaklatás"


Csak akkor, ha a bókot kapó fél egyértelműen kinyilvánította, hogy "NE", és a másik fél mégis folytatja. Első alkalommal, amikor nem tudja, hogy milyen reakciót fog kapni, akkor még nem az.

2018. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Még tőlük se mindig :-D
2018. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, én vmi ufó lehetek, nekem tök mindegy, hogy kitől jön a bók...belepirolok és jól esik, átmelegíti a szívem. Ha, egy csúnya úgymond esélytelen férfitól jön még jobban esik, hiszen tudom, hogy minden erejét, bátorságát összeszedte, nekem ez egy plusz, nagyon nagyot nő a szememben, kedvesebb, mint egy don juantól.
2018. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!